Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok olyan fanficeket...

Tudtok olyan fanficeket amikben Harry apja Piton?

Figyelt kérdés
Max. 14 karikás legyen. Előre is köszi!

2016. szept. 27. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
hehe. na mivan nem tetszett a hentai? :D
2016. szept. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudod hihetetlen, hogy ez örömet okoz neked. Őszintén sajnálom, hogy az Isten nem áldott meg egy kicsit többb intelligenciával. Az látszik, hogy kétszer áltáll sorba de egyszer sem kaptál. Kedves első válaszoló én tényleg őszintén sajnállak téged, hogy nem vagy ennél inteligensebb és normálisabb. Örülj neki, hogy nem ismerjük egymást élőben. Továbbá képtelen vagyok megérteni, hogy miért okoz neked ez örömet. Normális kérdésre, normális választ vártam. Én azt hittem ez egy színvonalas weboldal. Tudod, nagyot csalódtam, hogy ide is beférkőznek az olyan emberek akik ezt csinálják. Nem néztem egyetlen ilyen weboldalra se rá. Csak, hogy tudd és ne okozzon neked, se elégtételt se örömet.
2016. szept. 27. 16:53
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
többel áldott meg, mint gondolnál, úgyhogy ne sajnálj :D színvonalas oldal? nemrég regisztráltál ugye? majd megszokod.
2016. szept. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Árulja el nekem valaki légyszi hogy mi ez a perverzió a legextrémebb,butább fanfictionok iránt?(láttam olyat aki Harry-Draco meleg kapcsolatáról akart fanfiction olvasni.WTF)
2016. szept. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Ugyan, négyeske, ez mar nem új dolog. A Drarry kifejezetten megszokott, a beteg onnan kezdődik, hogy Voldemort/Harry.

A kérdésre válaszolva, a Merin Severitus kategóriában biztos találsz valamit :)

2016. szept. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha jól tudsz angolul a Fanfiction.net oldalon rengeteg ilyet találsz.

A legjobb ilyen oldal a Merengő severitus részlege, itt találni fogsz hasonlókat.Például a Lily bűbája vagy a Salvador Benevolus is apa-fia kapcsolatos és nagyon jók:)

2016. okt. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Valószínűleg már késő, de hátha érdekel majd valakit.


Harry Potter és megfiatalodott bajitalmester

2021. ápr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!