Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Rémszem mordon mit látott?...

Rémszem mordon mit látott? (Harry Potter) (többi lent)

Figyelt kérdés

(a könyvben van) A Főnix rendjében, amikor takarítják Sirius házát, a hallban találnak egy rázkódó szekrényt és meg akarják nézetni Mordonnal mi van benne, de erre pár héttel később kerül sor.

Megkérik Rémszemet (a konyhában ami a hall alatt van) és ő a mágikus szeméban ott helyben megnézi és azt mondja hogy egy mumus.


DE! A 3. részben mondják, hogy a mumus azzáő változik amitől az közelében lévő a legjobban fél.

De a mumusnak akkor senki nem volt a közelében, akkor hogy nézett ki?


A válaszokat előre is köszönöm! :)

Ui.: bocsi hogy egy kicsit hosszú lett.



#mumus #Harry Potter és a főnix rendje #Harry potter Rémszem Mordon
2016. nov. 17. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés :D tetszik :)

De válaszolni sajnos nem tudok :D

2016. nov. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez bizony már sosem fog kiderülni, de érdekes a felvetés:)


Ha személyes véleményt kérdezel, szerintem egy elmosódott pacát láthatott, nem hiszem hogy a mumusnak lenne valamilyen konkrét alakja ha épp senki nem látja.Meg hát biztos nem lehetett olyan nagy szám ha nem beszél róla:D

2016. nov. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! :D <3
2016. nov. 19. 20:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó kérdés! Szerintem Mordon félelmét testesítette meg.
2016. nov. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Igen szerintem is Magának Mordonnak a félelmét testesíthette meg. Mivel Ő nézett rá nyílván valami olyasmit láthatott, hogy pl. ,,azok az emberek akikben bízik (ha van olyan😂) azokról kiderül, hogy halálfalók stb.
2018. júl. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a mumus nem alakut át, hiszen ő nem látta Mordont. Talán Mordon tudja, hogy néz ki egy mumus az alapállapotában.

De az is lehet, hogy a saját legnagyobb félelmének megfelelően alakult át. XD

Kreatív kérdés. Jár a keksz.

2021. febr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!