Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol tudnék online The Flash...

Hol tudnék online The Flash képregényeket venni? Milyen sorrendben érdemes elolvasni őket?

Figyelt kérdés
Lehetőleg magyarul, de ha nincs más választásom angolul is elolvasnám. Rengeteg helyen néztem, de nem jutottam sikerrel :D. Valamint láttam hogy van a "Blackest Night: Flash" című 3 képregény is, meg a régiek (classic), meg az újak (a DC honlapján), hol érdemes kezdeni? Esetleg ezeken kívül érdekelne Justice League, Black Canary, Daredevil, Deathstroke, Doom Patrol, Raven, Suicide Squad és bármi ami DC :D

#flash #képregény #The Flash #képregény vásárlás
2016. nov. 20. 19:31
 1/2 anonim válasza:

Szia! A mostani Eaglemoss-os Dc comics nagy képregénygyűjteményben lesz minden Flash, Justice League, Black Canary, Deathstroke, stb. !!!MAGYARUL!!!


És ismerek egy weboldalt, ahol !!!ANGOLUL!! találhatsz 15 Flash képregényt. Link: [link]


Remélem segíthettem! :D

2017. febr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Riely ***** válasza:
Magyar oldal a newgencomics, angol a read comics online
2017. júl. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!