Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Harry Potter rajongók! Ti...

Harry Potter rajongók! Ti miért imádjátok?

Figyelt kérdés

2016. nov. 30. 23:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó a nyelvezete, emészthető a szöveg, egy varázsvilágba vezet, és mert felidézi az iskolás életet - persze a mindenféle varázslatos elem mögött: kártyák gyűjtögetése, barangolás az iskolában, tanórák, tanárok, diákklubok, vizsgák, dolgozatok és megmérettetések, stb. :)
2016. dec. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval.
2016. dec. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
:)
2016. dec. 1. 17:20
 4/12 anonim ***** válasza:
Mert egyszerűen nagyszerű.
2016. dec. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
mert egyszerűen csodálatos. nem is tudom...egy ilyen komplett világot megteremteni...imádom a szereplőket, a Roxfortot, a könyvek humorát, a film-beli színészeket,a történetet. összesen 6-szor olvastam a könyveket, a filmeket meg se tudom számolni, de SOSE unom meg!
2016. dec. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én eddig csak telefonon tudtam elolvasni és az biztos nem olyan mintha a könyvet fognám. Ugye?
2016. dec. 3. 12:53
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert megmutatja, hogy érdemes küzdeni, még akkor is, ha nagyon nehéz. Megtanít a szeretetre és esélyt ad arra is, hogy valaki újra képes legyen szeretni.

Sokan csak azt látják benne, hogy egy varázspálcával hadonásznak, és nem jönnek rá, hogy sokkal többről van szó.

Nagyon sokszor olvastam már a könyveket, és minden alkalommal újabb és újabb meglepetéseket tartogatott számomra. Nem elég egyszer elolvasni az összes könyvet. Csak akkor érted meg és akkor látod át az egész történetet, az okokat, hogy mik miért történtek, ha már sokszor a kezedben fogtad a könyveket és elmerültél ebben a csodálatos világban.

2016. dec. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Először is mert ezen nőttem fel és amellett hogy könnyen olvasható és szórakoztató olvasmány, tele van tanulságokkal.Ezeken az tanulságokon és életigazságokon nőttem fel, és nem mondom hogy hűdetökéletes vagyok, de akárkit megkérdezel a közelemben tisztességes, becsületes, kedves, segítőkész lánynak ismer.Bármit képes vagyok feláldozni a szeretteimért és a családot és barátságot nagyon fontosnak tartom. És ez mind azért van mert úgy nőttem fel hogy teljesen komolyan vettem ezeket a tanításokat, és például hogy egy barátságnak mekkora ereje lehet:)

Na meg persze ne felejtsük el hogy Rowling egy elképesztően aprólékos világot teremtett, összetett szereplőkkel, izgalmas cselekményszállal, váratlan fordulatokkal és mindennel ami egy könyvbe kell...már 17 éves vagyok de sosem fogom "kinőni", folyton újraolvasom és mindig tanulok belőle valami újat:)

2016. dec. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Anfru08 válasza:
100%
Mert osszetett tortenet, elvezetesen eloadva. Aki tenyleg megerti a harry potter vilagot az ezt nem tudja elmagyarazni. Nagyon egyszeru tortenetnek tunik, mikozben baromi mely es osszetett. Mindenkinek meg kell ismernie, ez egy kicsiny csoda, olyan mint egy megvalosithatatlan, gyonyoru alom, amit ha valaki felfedez, sosem akar elengedni
2017. jan. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mágikus :D
2017. aug. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!