Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A muglik, akik láttak már...

A muglik, akik láttak már valakit meghalni, látják a tesztrálokat?

Figyelt kérdés
Ti mit gondolotok? :) minden vélemény érdekel

2017. jan. 6. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Azokat csak a varázserővel rendelkezők látják ha láttak valakit meghalni.
2017. jan. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Nem, ez olyan dolog, mint a kísérteteknél, a muglik azokat sme látják. Bár, a Pottermore-on olvastam valami olyat, hogy néhányan érzik a kísértetek jelenlétét. Hogy a thesztrálokat lehet-e érezni, azt nem tudom, de a dementorokat például érzik, a kviblik meg látják is. (Mrs. Figg legalábbis látta.)
2017. jan. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mrs. Figg éppen hogy nem látta, Dumbi mondta el neki, milyenek, ezért is mondta, hogy szaladt. A kvibli pont olyan, mint egy mugli, csak varázslók közé született.
2017. jan. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Lily Aldrin 22 ***** válasza:
100%

szerintem sem látják különben az ötödik részben mikor Londonba repülnek velük és az utcán maradnak akkor látniuk kellene, de szerintem annyit látnak mint azok a varázslók akik még nem láttak senkit meghalni

pl.: ha esznek a tesztrálok akkor a muglik csak annyit látnak h falatokban tűnik el a hús

2017. jan. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy látják :). Mágikus állatok, csak mágusok láthatják. Bár ha belegondolunk a Fantastic Beatsbe..az abban szereplő mugli is látta az összes mágikus lényt. szóval jó a kérdés...
2017. jan. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Crisopher ***** válasza:
100%

Utolsó: ez nem meglepő. Valóban vannak olyan mágikus lények amelyeket muglik is láthatnak. Ilyenek például a sárkányok. Valamelyik könyvben írja is Rowling, hogy időnként előfordul, hogy muglik látnak sárkányokat, ilyenkor a muglikat bizony amneziálni szokták. Szerintem varázslényenként eltérő hogy látják-e a muglik vagy sem az adott lényt.

Dementorokról tudjuk, hogy nem látják őket. Tesztrálokról elég keveset tudunk, de nekem az tűnik logikusnak, hogy olyan mugli se látja, aki szembetalálkozott már a halállal. Azért gondolom így, mert még a varázslók közül sem mindenki látja őket.

2017. jan. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem nem. Ugyan úgy, ahogy pl a Dementorokat sem látják a muglik, ehhez is varázslónak/boszorkánynak kell lenni.
2018. júl. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!