Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Neked mi a véleményed arról...

Neked mi a véleményed arról ahogy meghalt L-L-Junior fia? Mint anya, illetve apa szemszögéből.

Figyelt kérdés
Te mit tennél az anya,illetve az apa helyében ? Illetve annak a 76éves bácsi helyében,aki vélhetően szabályosan közlekedett,és összeroppant ez miatt.
2019. szept. 4. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Biztos, hogy nem nyilatkoztam volna sehol senkinek és egeszsen biztosan nem szerveznék nyilvános temetést.
2019. szept. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

1. Azt gondolom hogy semmi kozunk hozza

2. Szinte naponta van hasonlo tragedia - nem lenne szabad foglalkozni vele

3. Mindenkinek megvan vagy meglesz a maga tragediaja - nem kell mas, ismeretlen emberèvel foglakozni.

4. Ha mar ennyire erdekel teged a tema nem tudod megbeszelni offline?

2019. szept. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
17%

Láttam reggel a videót, amit feltett ll Junior a Facebookra, nagyon sajnálom őket, látszik rajta, hogy szinte teljesen elment az esze.

Az anya hibázott, az ő felelőssége lett volna vigyázni a kicsikre, de elítélni nem akarom.

Majd lecsillapodnak gondolom, csak idő kell nekik.

2019. szept. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Ez egy tragédia, ami a kisfiú emlékéhez méltatlan sárdobálásba torkollott. Sajnálok minden érintettet.
2019. szept. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
94%
Itt nincs hibás. A bácsi nem hibás, anya nem hibás, apa nem hibás, gyerek nem hibás. Ilyen is van, szerencsétlen véletlenek egyszerre. Én az anyát sem hibáztatom, ne mondja már nekem senki, hogy soha nem tépte ki magát a kezéből egyik gyereke sem.
2019. szept. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
90%
Senki nem hibás, bármikor történhet hasonló, de a sardobalas és nyilvános temetés, stb. mutatja, hogy bele zakkantak.
2019. szept. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
71%

1. Baromira unom már, hogy a caapból is ez folyik, de tényleg.

2. Nem a nyilvánosság előtt kellene ócsarolni egymast.

3. Részben egyet értek Juniorral abban, hogy mit csinált az a 4 felnőtt, amig a gyerek elszaladt? 35km/hval ment a bácsi, még csak nem is 60nal... En tuti utánaugrom, mégiscsak nagyobb és erősebb csontozatú vagyok, inkább én sérüljek, mint a gyermekem haljon meg.

4. Sajnálom őket, tényleg borzasztó, de inkább vonuljanak vissza, és csendben gyászoljanak.

5. Lehet, hogy én is perre mennék a másik gyerekemért, de minden bizonnyal csak a gyász beszél az apábol. Meghalt az egyik, és emiatt jobban kötődnek a másikhoz, csak nehogy átessenek a lo túloldalára.

2019. szept. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Részvétem a családnak, ez egy felfoghatatlan tragédia.


Sajnálom, hogy létezik bulvársajtó. Tudjátok, hogy működik ez ilyenkor egy szerkesztőségben? Kiadja a vezető, hogy kell a témáról egy hasábnyi szöveg. És neki fel KELL hívnia a gyászoló szülőt, ha ő nem nyilatkozik, akkor bárki mást, hogy meglegyen az egy hasáb. És ez minden nap megy hetekig, minden nap kell nekik az új info. Így mondta pl LL Junior, jogy bepereli a sofőrt. Aztán másnap már elpereli az anyától a gyereket. Ezek szörnyű megnyilvánulások, de ha valaki tanult egy kis pszichológiát, akkor tudja, hogy ez a gyász első lépcsője, a harag. De: ehhez senkinek semmi köze, ez csak a családra tartozik. De mibel van bulvársajtó, nem maradhat a gyász magánügy.

2019. szept. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
Az a véleményem hogy direkt a felhajtásra mennek. Meghalt a gyerekük és ők gyász helyett egymást szidják. Szégyen amit csinálnak!
2019. szept. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
Érdekes, mert ha a te 3 évesedet, vagy az enyémet gázolták volna el, az nem harsogna napok óta a híradóban/médiában. Kabaré, amit csinálnak, ez a nyilvános temetés nálam kivágta a biztosítékot.
2019. szept. 6. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!