Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem nem stimmel...

Csak szerintem nem stimmel fejben valami Szabyestel?

Figyelt kérdés

Nem, nem mocskolódni akarok, és nyilván van “fontosabb” dolgom is mintsem “ilyenekkel foglalkozni”, csak érdekel a téma, feltűnt a dolog és szánok 10p et a kérdésre, és szívesen elolvasnék néhány gondolatot erről.

Szóval, amit elsőkörben de k****ra nem értek és elgondolkodtató, hogy ez a srác immáron 28 éves, mégis mintha rohadtul úgymond nem a korához igazodóan viselkedne. Vallszeg nem én leszek az első akitől hasonló kritikát kapott, és ez persze semmi nagykönyvbe sincs leírva, hogy kinek hogy kell viselkedni ha ezt és ezt a kort betöltötte, de egyrészt úgy vélem mégis van egy általány (pl szerintem nem véletlen szokták mondani hogy “ennek most van itt az ideje” vagy “majd kinövöd” stb stb.) és másrészt, ami a lényeg az egészből hogy mintha tudatosan viselkedne úgy mint egy ostoba fajta tizenéves. Nem szereti / kerüli a “hány éves vagy” kérdést, ma pl insta napjába is egy ilyen kérdésre valami ilyesmi volt a válasz “véééégre 18, alig várom a Hannah Montana-s ágyneműmet”. Ez persze viccnek is be lenne tudható, de szerintem nem az ő esetében.. Kb. 1 hete live-ozott tiktokon és kérdésekre válaszolt, valaki kérdezett tőle valami ilyet h “nem érzed gáznak hogy 28 évesen játszod a tinit?” Erre a válasza “nem tudom, majd ha 28 leszek meglátjuk”. 1 hétre rá töltötte a 28-at... személy szerint erre én a fejem fogtam.. ennek semmi értelme de tényleg.. tagadni akarja a korát, azt mondja most lett 18, de a wikipédiában meg ott van hogy 1992 ... xd és ezt bárki látja, ez egy nyilvános info :’D

Szóóval most ezt én spiláznám csak túl ennyire, vagy ez tényleg rohadt ciki?

Amúgy nagyon sokan vannak így hogy nem akarnak felnőni, ami persze valahol érthető, hisz az idő múlása sokaknak okozhat mentálisan némi nehézséget, de ez a srác szerintem túltolta ezt. Pszichésen valami nem okés vele. Szerintetek?



2020. nov. 26. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit olyan, mint a Pán Péter szindróma egyes tünetei. Sok ilyen lecsúszott trash youtuber esik bele, mivel a közönségük is a 8-12 éves gyerekekből áll. Nekik kell tartalmat csinálni, és az ő szintjükön kommunikálni. És ha ez működik, akkor kényelmes ebben a szerepben maradni, amíg jön a nézettség. Aki ebből él meg, lehet nem is mer változtatni, mert az értelmes emberek már nem lennének vevők rá.
2020. nov. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Belenéztem egy vlogjába, kíváncsiságból, a kérdező miatt. Először némítva: pink satyesz, plüss borítású napló, háttérben Én kicsi pónim a tévében... Azt hittem, hogy egy coming-out előtt álló 14-15 éves fiúról van szó.

De aztán a hangja alapján, és mert a kérdező is írta a korát, felvillant egy marha nagy kérdőjel...

Valószínűleg az #1-esnek lesz igaza. A közönségének csinálja a műsort. Csak pár mondatot kell hallgatni tőle hogy rájöjj, nem lesz belőle atomfizikus, ami önmagában nem is baj. Sajnálom a baráti körét, ha van. Meg a családját.

2020. nov. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!