Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek nem idegesítő,de...

Szerintetek nem idegesítő,de nem csak akkor ha Michael Jacksonról van szó legyen az bármilyen téma?

Figyelt kérdés

Van egy olyan ember aki elkezdi,hogy Michael Jackson "fehérítette a bőrét mert fehér akart lenni" Te persze mondott,hogy ez nem igaz mert a Boncolási jegyzőkönyvében is benne van,hogy vitiligoja volt.Ekkor ő persze röhögöni kezd és mondja,hogy az nem létezik.De amikor belinkeled neki elkezdi "Engem ez a téma már nem érdekel".


Csak tudnám,hogy miért nem olyan érdekes a téma azután miután fel mutattál egy csomó bizonyítékot arról,hogy mekkorát tévedett.


2021. nov. 2. 07:12
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Talán éppen ezért, mert sérti az egojat, hogy mégsem volt igaza pláne ha még ezeket alá is tudod támasztani bizonyítékokkal. Ez a tipikus példája a "fáj az igazság" - nak. :D
2021. nov. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
De az is elképzelhető, hogy sosem érdekelte igazán de mivel te szereted csak kötekedni akart veled, de így már nem érdekes számára az egész a tények végett. :)
2021. nov. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14%
Senkit nem érdekel, csak te lovagolsz ilyen hülyeségeken.
2021. nov. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
Ez nem kérdés hanem nyavalygás.
2021. nov. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%
Bátyja, az hogy oda van írva, hogy neki vitiizéje volt, semmit nem jelent.
2021. nov. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%
Valamit ki kellett találni hogy ne legyenek belőle etnikumi viták. Mindenki tudja hogy nem volt neki semmilyen bőrbetegsége.
2021. nov. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
Na és mi van ha simán nem érdekli annyira az egész ember, hogy többet foglalkozzon vele?
2021. nov. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kedves tudatlan válaszoló ha nem volt neki bőrbetegsége akkor miért voltak vitiligo foltok a bőrén? Vagy miért állapította meg több bőrgyógyász is,hogy volt vitigoja?Tudadlanság helyett inkább olvasd végig a Boncolási jegyzőkönyvét


Nesze tessék ingyen van [link]

2021. nov. 2. 21:46
 9/10 A kérdező kommentje:
Vagy itt van ez a videó ahol a sminke beszél arról,hogy Michael vitiligoban szenvedett [link]
2021. nov. 2. 21:48
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok én mióta élek úgy tudtam, hogy kitaláció de este utána néztem és tényleg volt neki úgyhogy bocsi. Valószínűleg idővel azonosult ezzel a külsővel ezért kezdte el a többi beavatkozást is.
2021. nov. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!