Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi történt Bagdi Enikővel...

Mi történt Bagdi Enikővel (X-Faktor)?

Figyelt kérdés

Annyira tehetséges különleges hangú lány.

A hírnévvel volt problémája vagy valami történt, ami miatt inkább nem énekel?



2022. szept. 10. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Az is lehet, hogy csak megunta.
2022. szept. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Nekem egyáltalán nem jött be a hangja, kb mint egy Wishes Billie Eilish, pedig őt is kifejezetten pocséknak tartom.
2022. szept. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kapott ajánlatokat, és inkább azzal foglalkozik
2022. szept. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
Nem tudom, hogy egyesek mit esznek rajta. Max. elmegy egy kocsmában azzal a motyogással, de színpadra nem való. Egy valódi tehetségkutatóban a válogatóra sem jutott el. Viszont az várható volt, hogy eltűnik a homályban.
2022. szept. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Annyira szánalmas ez a jelenség, amikor régóta eltűnt, civil életet élő valamikori médiaszereplőkről írnak bántó hangnemben, miközben azokból semmi nem igaz. Mondjatok egy valakit, aki jobb volt nála abban az évadban, mert az én emlékeimben csak nála érdektelenebb, tucaténekesek (Ruszó Tibor, Vanek Andor, Zdroba Patrik, Burai Renátó, Dárdai Blanka etc.), illetve hangtalan közönségkedvencek (Manuel, Anti bácsi) vannak.


Személyesen ismerem a csajt, egy jó ideje nem beszéltem már vele, de egy biztos, hogy ő nem egy wishes Billie Eilish (még csak nem is hasonlít a hangjuk, nem is szerette ezt a hasonlítást), viszont az X-Faktorra és a tv-s szereplésekre évek óta szarik. Sok helyen olvastam, hogy látták őt dolgozni a Jászai mekiben, de ő nem egy átlag McDonald’s-os rabszolga, hanem egyetem mellett melózik még ott, pénzügy és számvitel szakon fog végezni.

2023. júl. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!