Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Avram Latoscanak mi a szakmája...

Avram Latoscanak mi a szakmája, végzettsége?

Figyelt kérdés

2022. szept. 11. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Semmi, érettségije sincs. Az anyja írta Redditen.
2022. szept. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan nincs érettségije sem? Jézusom, akkor ezért teszi magat annyira ezekkel a szaros "üzleteivel". Mert egy senki amugy Attila nélkül, egy csöves kukorica lenne. Semmi más!!
2022. szept. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rákerestem és elolvastam róla nagyon sok posztot, hát teljes az én kiábrándulásom is. Pedig egyetlen egy ékszert akartam megrendelni tőle, de ezek után nem, biztos nem. Ilyen embertől semmit de semmit sem fogok. Olvasom, hogy lop a boltból, az anyjától. Mi ez már!? Én szégyellem magam helyette. Valami nagyon súlyos oka kell, hogy legyen ennek a családi viszálynak, mert én is emlékszem, hogy nem olyan régen nagyon jóban volt az anyukájával. Megérte felmennem erre az oldalra, többen írták, hogy ezek fenn vannak AliExpressen, két kattintással megrendelem inkább onnan ötöd annyiért. Álmomban sem gondoltam volna, hogy 8 általánosa van csak. Én azt mondom, hogy egy 8 általánosos ne osztogasson életvezetési tanácsokat, kikövettem. Mekkora csalódás. Uhhh.
2022. szept. 12. 21:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez az, és osztja az észt a hülyéje, tudjuk ő mindenben okosabb, mint más. Emlékszem arra a videojata, amikor arrol beszélt hogy ő diploma nélkül miket elért. Miket? Nézetséget? Nem mindenki vágyik arra, hogy ismerjék vadidegen emberek. Ott arra célozgatott, hogy lilla baratnője is diplomás és, hogy ő nem és sokkal tobbet ért el. Valószínűleg Lilla intelligensebb annál, hogy idegeneknek bohóckodjon videókban. Amugy Attila nélkül nyugi , az a színvonal sem lenne ,mint Lillának. De gondolom mivel gyerekekkel foglalkozik, nem a pénz és a gazdagság a mérvadó. Naaa nem egy qva!
2022. szept. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja meg a sikeres wish beyoncé a videóban amikor mondja nem egy lerobbant kocsiban es buszban fogja hordani a gyerekeket iskolába. Ne robbanjon le a segge alatt, anyukám egy 20 milkás autó is lerobban a segged alatt hidd el, ha valami meghibásodik! 😀😀Ez mekkora buta nő! 😀😀De a lényeg nyilván az, hogy a legmenőbb autója van a világon! 🤯🤯🤯 Meg a gyerekeknek is a törődés kell, nem a pénz.
2022. szept. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igaz, igaz. Kiábrándító az egész Avram jelenség. Lilla barátnő, hát én nem is tudtam, hogy ilyen volt neki. Ha diplomás óvónő lennék, szóban nem állnék egy ilyen lenéző, lekezelő, kihaénnem papagájjal.
2022. szept. 13. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!