Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Michael Jacksonnak hogy...

Michael Jacksonnak hogy születhettek fehér gyerekei?

Figyelt kérdés
Általában ha az egyik szülő fekete, ott az fekete gén öröklődik át kb mindig a gyerekekre. Oké hogy MJ. kifehérítette magát, kivasaltatta a bongyor haját, meg lefaragtatta a néger orrát, de attól még genetikailag fekete maradt vagy ezek szerint nem?
2022. dec. 16. 10:04
1 2
 11/19 NTBS ***** válasza:
100%
Nem ő volt az apjuk. Ismerek olyan férfit, aki terméketlen, de 2 gyerek boldog apukája.
2022. dec. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
75%

Kedves kérdező


Nem fehéritette ki magát egy vitiligo nevezetű betegségben szenvedett,tessék tájékozódni.



[link]

Michael Jackson - Vitiligo (magyar felirattal) Ebben többen is tanúsítják,köztük Karen Faye aki a sminkese volt.

2022. dec. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
2-es látszik,hogy te is nagyon okos vagy 🤦‍♀️( "Egyedül az orra égett le egy koncerten a mikrofon elektronikai hibája folytán és orr protézist kellett hordania, de ennyi". ezt mégis honnan a F@sz-ból szedted össze?
2022. dec. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Isten áldja Michael Jacksont, aki áttörte a színhatárt. Aztán volt az a betegség, amitől fehér foltokat kapott. És soha nem mondott semmit. Elment az orvoshoz, és azt mondták neki, hogy a színét nem tudják visszahozni, de a bőrét ki tudják világosítani. Szóval ezt tették, és aztán mindenki azt mondta, hogy "Ó, ő fehér akar lenni". Bőrbetegsége volt, idióták!


Cyndi Lauper.

2022. dec. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
13 a róla készült dokumentumfilmben maga mondja el. Le is írtam. Meg is lehet nézni
2022. dec. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

15 Soha nem mondott olyant,hogy leégett az óra.Te nagyon kevered a fejével ami viszont megéget


[link]


Sorsdöntő balesetek



1984. január 27


A második Pepsi-reklámfilm forgatása során Michael másodfokú égési sérüléseket szenved; a fejbőre sérül meg. A Cedar Sinai Medical Centerbe szállítják, ahol valóságos médiahisztéria fogadja. Később kezelési céllal átviszik a Brotman Memorial kórházba – az égési sérültek részlegére kerül, oda, ahol két héttel korábban látogatást tett.


/Adrian Grant/


„Úgy terveztem, hogy 1984 nagy részét a filmezésnek fogom szentelni, de a terveim meghiúsultak. Januárban, a Pepsi-reklám felvétele alatt, amelyet a testvéreimmel együtt forgattunk, súlyos égési sérüléseket szenvedtem.


A tűz egyszerű, ostoba véletlen miatt keletkezett. Éjszaka forgattunk. A jelenet szerint a lépcsősoron kellett lefelé jönnöm, miközben a hátam mögött és mindkét oldalamon magnézium villanófények robbantak. Egyszerűnek tűnt az egész. Csak lesétálok a lépcsőn, a robbanó fényekkel a hátam mögött. Több, jól időzített felvételt csináltunk. A robbanások fényeffektusa nagyszerű volt. Később tudtam meg, hogy a fénybombák csak kétlábnyira (kb 60 centiméterre) robbantak a fejem körül, amely minden tűzrendészeti utasítás semmibevételét jelentette.


Aztán Bob Giraldi, a rendező odajött hozzám, és azt mondta: ’Michael, túl korán indulsz lefelé. Látni akarunk ott fenn, a lépcső tetején. Azt akarom, hogy látszódj a kigyúló fények között. Tehát várj egy kicsit.’


Így hát vártam, s a bombák ott robbantak a fejem körül. A szikráktól meggyulladt a hajam. Táncolva, forogva jöttem lefelé, mit sem sejtve arról, hogy ég a hajam. Hirtelen a kezemmel reflexszerűen a tarkómhoz nyúltam, hogy elfojtsam a lángokat. Elvágódtam, és megpróbáltam kiszabadulni a lángokból. Jermaine megfordult. Meglátta, hogy a földön fekszem. Éppen egy újabb robbanás hallatszott, s azt hitte, hogy valaki rám lőtt, mert nagy nyilvánosság előtt folyt a filmezés. Így észlelte ő a dolgot.


Miko Brando, aki nálam dolgozik, ért oda hozzám először. Azután hatalmas lett a zűrzavar. Őrület volt. Nincs az a film, amely megfelelően adhatná vissza, mi történt azon az éjszakán. A tömeg sikoltozott. Valaki azt üvöltötte: ’Hozzanak jeget!’ Eszeveszett rohanást hallottam magam körül. Emberek jajgattak. Megérkeztek a mentők, és mielőtt beemeltek volna, még láttam a Pepsi képviselőit, akik egy sarokban szorongtak, és onnan nézték riadtan az eseményeket. Rátettek a hordágyra, s ők annyira rémültek voltak, hogy még akkor sem jöttek oda megnézni, mi van velem.


A rettenetes fájdalom ellenére nyugodtan feküdtem. Tárgyilagosan, kívülről láttam a drámai események minden részletét. Később mondták, hogy sokkos állapotba kerültem. Ennek ellenére emlékszem, hogy élveztem a kórházba vezető utat, mert sohasem gondoltam, hogy szirénázó mentőautóval fogok valaha utazni. Ez egyike volt azoknak a dolgoknak, amire gyerekfejjel vágyakoztam. Mikor megérkeztünk a kórház elé, közölték, hogy kint újságírók hada vár rám. Kértem a fehér kesztyűmet. Így született az a híres felvétel, amint fehér kesztyűben integetek a hordágyról.



Később egy orvos elmondta, kész csoda, hogy egyáltalán életben maradtam. A tűzoltók mesélték, hogy legtöbbször az ember ruhája fog tüzet, s örökre elcsúfíthatják a lángok az arcát, vagy bele is halhat sérüléseibe. Ez a szomorú valóság. Harmadfokú égési sérüléseket szenvedtem hátul a fejemen, szinte egészen a koponyámig. Sok bajom volt emiatt, de végül is nagy szerencsével úsztam meg az egészet.”


/Michael Jackson - Holdséta/

2022. dec. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Boncolási jegyzőkönyvéről


[link]

2022. dec. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
azt hogy a súlyos vádakról mi az igazság talán már sosem derül ki, de hogy a vitiligo-ról tényleg igazat mondott az legalább biztos, mert valamelyik halála utána orvosi papíron ott volt, készültek róla képek
2023. márc. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
bocsánat nem olvastam végig a válaszokat, most látom előttem írták le
2023. márc. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!