Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek a tiktokos...

Mi a véleményetek a tiktokos Dávid Petráról, vagy akár a hozzá hasonlókról, mint jelenség?

Figyelt kérdés

Elsősorban nem külsőleg értem a kérdést, inkább hozzáállásra, tehát stílus, elvárások, vagy épp amikről beszél. Rengeteg ideje keres társat, rengeteg találkozóról számol be.


Sok hozzá hasonló van, akik napi szinten teszik ki a "kudarc-tartalmaikat", de akikre a kommentekben tömkelegével repülnek a férfiak. Mégis sok ideje megy a próbálkozás, és még mindig egyedül vannak. Kissé úgy vannak ezek beállítva, hogy a tökéletes nő nem találja a férfit.


Mi a véleményetek erről a jelenségről?



#társkeresés #Dávid Petra #Pásztor Noémi
2023. ápr. 5. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, miről van szó, de ha 4 hónap alatt össze kell költözni egy idegennel, én is egyedül maradok örökre. Ez a nap egy nagyon mély pontról kezdődik.


Beszél arról, hogy konkrétan mi a baj a férfiakkal, akikkel nem jön össze?

2023. ápr. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

20-onévesen tökre boomernek érzem magamat amiért az ilyen tiktokos senkik nem érdekelnek.


A beállított jelenségről csak feltételezés, de azt gondolom, hogy fogyasztói szemmel állhatnak a társkereséshez. Nem azt keresik, hogy mi az, amitől jó lehetne egy kapcsolat egy amúgy összességében normális férfival, hanem azt, hogy mi az, ami miatt rossz lehet. Szóval az első olyan dologra, amihez egy kicsit alkalmazkodni kéne, mert nem "tökéletes" elkönyvelik, hogy az úgy sem működhetne / nem jó nekik. Majd ha ketyeg az órájuk (ha szeretnének egyáltalán gyereket) akkor talán képesek lesznek megállapodni valaki mellett.

2023. ápr. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%

Megpróbáltam meghallgatni a véleményét, de egyszerűen annyira taszít a túlsminkel affektáló stílusa, hogy egyszerűen nem megy. Nem hiszem, hogy értékes tartalmak ezek, inkább meghallgatok egy Kadarkai interjút valamely életútról, valószínűleg öreg vagyok már.

30F

2023. ápr. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom meghallgatni. 2 perc alatt 1.5 perc ő betű és lényeg sehol.
2023. ápr. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!