Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Michael Jackson...

Szerintetek Michael Jackson még él? Mindjárt belinkelek valamit.Egyik nap jöttem rá,hogy nagyon becsülöm őt,azok pedig tudják,hogy miért becsülöm,akik szintén így éreznek. Annyira,de annyira remélem hogy él..Ti mit gondoltok?Őszintén kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés

#Szerintetek Michael Jackson megrendezte a halálát?
2023. ápr. 14. 21:10
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Itt egy link, ami esküszöm megdöbbentett... Azért kérlek gondoljátok át az ott leírtakat, mielőtt azt írjátok,hogy:"Te retardált", stb...

[link]

2023. ápr. 14. 21:11
 2/22 anonim ***** válasza:
62%
Nem működik a link...amúgy régen én is nagy rajongó voltam, így elmondhatom hogy nagyon jó emberért rajongsz. De én nem hiszek az ilyesfajta összeesküvés elmeletekben. A Mennyországban él szerintem. Ebben szentül hiszek.
2023. ápr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Bemásolok egy szövegrészletet (ez abban a linken található meg amit beküldtem az elején)

Talán kérdeznétek: "Michael nem sajnálta magukra hagyni a gyermekeit??" Biztos vagyok benne hogy nehéz szívvel tette, de lássuk be, így sokkal jobb nekik: régen maszkba jártak, nemde? Most már nincsen szükség erre, nem fenyegeti őket semmi veszély, hogy apjuk nincs mellettük.

Feltűnt-e már valamelyikőtöknek, hogy a megemlékezésen Prince unottan rágózott? Vagy hogy Paris megpróbált sírni, de nem sikerül neki?:) Én nagyon jókat nevettem mikor végignéztem a videót:D És azt tudjátok-e, hogy a megemlékezés utáni első napon a három gyermeg jókedvűen pancsolt a strandon?:D És hogy Katherine szép nyugodtan elment shoppingolni?:D Vicces, nem?:D



2040

Egy kis érdekesség: emlékeztek a '96-97-es HIStory turnéra? Ha jól emlékszem, Mike rakétájára egy szám volt festve: 2040. Na ez meg vajon mi a szöszt jelenthet??o.O Egy kis matekot! Nézzük meg jól Mike "elhalálozási" - vagyis ahogy én mondanám: eltűnési - dátumját: 2009. 06. 25. ÉÉs, mi van vele? Hogy mi van vele? Add szépen össze! Jéé! 2009+6+25= pontosan 2040!! Én nagyon sokáig le voltam ezen akadva... "Már akkor megtervezte??o.O" Igen, valószínűleg. Duuurva, mi?:)



Visszafelé?

Hallottad-e már a This is it-es visszafelé? Egyáltalán eszedbe jutott-e már? Érdemes Meghallgatni! (nem ér semmit, ha a dal szövegének a betűit olvasod visszafelé, úgy teljesen értelmetlen dolgokat kapsz, szövegszerkesztő a megoldás!) Youtube-on hallgattam meg én is és teljesen leblokkoltam: kevés angoltudással rendelkezem, de egyértelmű, hogy ez egyfajta titkosüzenet. Még én is tisztán ki tudnék venni belőle szavakat ha nem lenne felirat! A lényege igazából ennyi: Ne hiányozzak nektek, mert nem haltam meg, élem a saját életem, higgy bennem, és a végén:..... nagyon sajnálom.

aki nem hiszi, tessék, itt a videó, fordítsa le:


www.youtube.com/watch?v=9KP9_Z3Zkew


Engem nagyon megdöbbentettek ezek a dolgok....

2023. ápr. 14. 21:38
 4/22 A kérdező kommentje:
Szerintem a "2040" és a "visszafelé" nagyon durva és van logikai alapja is
2023. ápr. 14. 21:39
 5/22 anonim ***** válasza:
51%

Butaságokat ír a weboldal, de tényleg megdöbbentő mennyi hülyeséget össze tudnak szedni emberek. Meghalt, ahogy az összes többi híresség is, nem játszották el a halálukat, miközben 2Pac, Elvis vagy épp Jackson vagy Hitler vígan éli az életét teljesen elszigeteltségben a külvilágtól.


Ha olvastad a linkelt oldalt, akkor gondolom ezt is: "Sok olyan dologot hittem én is amik nem igazak de sokat olvastam neten és kiderült hogy a fele sem igaz". És ez pont így van. Bárki bármekkora hülyeséget leírhat, és egy hiszékeny, naiv gyerek kérdés nélkül elhiszi és már tényként adja tovább.


Ha szerinted Jackon él, te sem vagy normális.

2023. ápr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam hogy szentül hiszem, hogy él, csak el akarom hinni... Kicsit nehezemre esik, de nem tudom elengedni. Azért köszönöm hogy megnézted
2023. ápr. 14. 21:46
 7/22 A kérdező kommentje:
Itt a This is it visszafelé amúgy ha kíváncsi vagy: http://www.youtube.com/watch?v=9KP9_Z3Zkew
2023. ápr. 14. 21:47
 8/22 anonim ***** válasza:
23%
Színtiszta konteó.
2023. ápr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Az mit jelent? :D
2023. ápr. 14. 22:45
 10/22 anonim ***** válasza:
Összeesküvés-elméletet.
2023. ápr. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!