Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Michael Jackson...

Szerintetek Michael Jackson még él? Mindjárt belinkelek valamit.Egyik nap jöttem rá,hogy nagyon becsülöm őt,azok pedig tudják,hogy miért becsülöm,akik szintén így éreznek. Annyira,de annyira remélem hogy él..Ti mit gondoltok?Őszintén kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés

#Szerintetek Michael Jackson megrendezte a halálát?
2023. ápr. 14. 21:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
52%
Ennyi kreténséget összeírkálni...
2023. ápr. 15. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
43%

GAzdag emberek sokszor játsszák el a halálukat! Tehát simán lehet, hogy él, de az is lehet, hogy postmortem clue-kat rejtettek el csak poénból!


Steve Jobs sem halt meg nagy valószínűséggel, inkább lefagyasztatta magát.

2023. ápr. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Állítani könnyű. Bizonyítsd!
2023. ápr. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Már évekkel ezelőtt találkoztam ezzel az elmélettel és már akkor is csak azoka a "bizonyítékok" voltak amiket te felsoroltál itt. Elképesztő, hogy egyeseknek annyi esze van, hogy a semmi alapján elhiggyen ilyen badarságot.


-A gyerekek már rég elhagyták a maszkot, bőven Jacko életében. Ahhoz amúgy is Debby ragaszkodott csak, nem "kellett" abban járniuk.


-Prince nem sírt a temetésen, ez azt bizonyitja hogy él, Paris sírt és ez is azt bizonyítja, hogy él. Kicsit sem debil gondolatmenet.


Amúgy feltűnt, hogy Michael 2009.június 25-én halt meg, a temetésre,ahol Prince rágózott, Paris meg sírt pedig szeptember 3-án került sor? Bőven volt idejük rendezni magukban a történteket. A családnak bőven volt ideje elmagyarázni nekik, hogy médiafigyelem miatt nem szabad túlságosan kiborulni a temetésen, valszeg ezért nem zokott torkaszakadtából Paris, na meg az eltelt idő miatt sem. Prince pedig lehet hogy kívül "unottnak" tűnt, de a szívébe nem látsz bele. Plusz lehet hogy magát a szertartást, a felhajtást unta, egyedül szerett volna lenni az apja emlékével.


De ha az elmélet helyes lenne, mindenképp összehangolják a 2 gyerek viselkedését, pl.hogy mindketten sírjanak. Az hogy ennyire másképp reagáltak már bizonyítja hogy nem megjátszásról van szó.

2023. ápr. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

"Talán kérdeznétek: "Michael nem sajnálta magukra hagyni a gyermekeit??" Biztos vagyok benne hogy nehéz szívvel tette, de lássuk be, így sokkal jobb nekik: régen maszkba jártak, nemde? Most már nincsen szükség erre, nem fenyegeti őket semmi veszély, hogy apjuk nincs mellettük."


nem fenyegeti őket semmi veszély?


Tényleg nagyon úgy látszik [link]

2023. ápr. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Én pl ezért utálom az emberiséget...egyszerűen nem hagyják békén jelen esetben: Paris-t..annyira nem értem,könyörgött,hogy hagyják őt békén,mintha meg sem halották volna..Michael pont ezt akarta elkerülni..annyira feldühít..soha nem akarnék ilyen munkát,amivel az embereket zaklatom..és ezért sem jut eszembe mostmár az,hogy ilyesfajta híresség legyek,mert tudom,hogy nem hagynának békén, 0 magánélet és kevés időm lenne a legnagyobbak kincsre: a családomra
2023. ápr. 16. 19:25
 17/22 A kérdező kommentje:
Legnagyobb*
2023. ápr. 16. 19:26
 18/22 anonim ***** válasza:
Gondolom a molesztált gyerekek családjai is hasonlóképp vélekedtek. Ja, nem.
2023. ápr. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
És ráadásul túl empatikus tudok lenni,ami sokszor nem jó,mert kb.en kezdtem el attól konnyezni,hogy pl Parist vagy mondjuk Michaelt nem hagyták békén..annyira utálom hogy vannak ilyen emberek..
2023. ápr. 16. 19:33
 20/22 anonim ***** válasza:
Sosem élt igazán sajnos. A pedofilság is igaz rá, mint kiderült. Egy beteg, eldeformált, szexualitásában megkrekedt ember lett. Sajnos ezt tette vele a bántalmazó családi háttére és a média.
2023. ápr. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!