Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Opitz Barbi nem szégyelli...

Opitz Barbi nem szégyelli magát hogy meztelen videót csinált magáról?

Figyelt kérdés

Tényleg nincsen annyi esze hogy számoljon azzal hogy közszereplőként kifog derülni a titka?

Egy normális énekesnőről nem gondolná az ember hogy örömlányt csinál magából.

Undorító amit művel szégyen a szüleire nézve.


2023. júl. 27. 19:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Az ezen való csámcsogás szerintem alantasabb...
2023. júl. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi a normális persze. Én meg vagyok békélve önmagammal, engem ez nem zavar. A véleményem meg nem változtatna semmin. A saját lelkiismeretével majd ő leszámol, a szüleivel pedig a viszonyát úgyis rendezi.
2023. júl. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Privat video volt amit az exe toltott fel a netre (es amiert val'szeg milliokat fog fizetni karteriteskent).


Hogy Barbika miert olyan ostoba hogy egyaltalan elkeszitette a videot, az mas teszta, bar oszinten szolva nemigen csodalkozom. A kezdetekkor meg egesz elfogadhato volt, de mostanra rettenetesen proli lett mind kinezetre, mint megnyilvanulasaiban.

2023. júl. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Miért ne az szégyellje magát, aki az engedéje nélkül közszemlére tette?
2023. júl. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Nem találom...
2023. júl. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
EZ egy agyatlan, tehetségtelen nőszemély, aki botrány botrányt kavar, aki már az apjának se kell.
2023. júl. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%
Tehetsegtelen ronda a sorenye ocsmány
2023. júl. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
75%
Barbi nem tehet róla hogy ezt kirakták ezt a videót bizalmi alapon küldte el az akkori barátjának ami egy kapcsolatban normális. Tehetséges és gyönyörű lány nem kell irigykedni:)) A szülei is az ő véleményén vannak és mindig mellette állnak(vagyis az anyja) amúgy meg senkinek semmi köze hozzá azt csinál amit akar;)
2023. aug. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Undorító ez az Opitz k'rva
2023. aug. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszi, ha már "énekesnő", úgy kell viselkedni, mint a prostik?Olyan alig ruha, jókora kitett mellek, kétszer olyan vastag száj stb.? EZZEL kell megfogni a rajongókat, nem a (nem is létező) tehetségével?
2023. aug. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!