Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményed a Blackpink...

Mi a véleményed a Blackpink Lisa Crazyhorse Paris show-járól?

Figyelt kérdés

2023. okt. 12. 18:54
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
egy árva szóval sem mondta, hogy nem a stylist öltözteti fel őket a koncertre.xd
2023. okt. 14. 22:13
 12/30 A kérdező kommentje:

Tanulj előbb, mielőtt oktatnál másokat.xd

[link]

2023. okt. 14. 22:20
 13/30 anonim ***** válasza:
58%
„A stylisttal együttműködve megtalálhatják a tökéletes ruhákat a koncerteken való fellépéshez és rendezvényeken való részvételhez, amelyek divatosak, trendiek és kényelmesek.” - Aha kényelmesek🤣🤣! Mikor a Coachellás setlist volt, és az a rész jött, hogy a lábukat fel kellett tenni a székre akkor Jennie nem tudta, mert annyira szűk volt a ruha! Amúgy a koreaboo ha jól tudom nem megbízható!
2023. okt. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem Lisa döntése volt, de nem is kizárható, hogy ő is rábólintott erre. Utóbbi időben nagyon elvitte a YG ebbe a "szexi" irányba koreokban és öltözékekben is. Én számítottam erre, hogy ebből ilyen szélsőségesebb eset is lehet.


Számára szerintem ez teljesen felesleges volt, ezt a "nőként tedd a testeddel amit szeretnél" elfogadom, de egy ilyen szinten híres koreai (habár thaiföldi származású..) nőnél picit túlzasnak tartom. Szép, tehetséges, de ezt nem ilyen formában kell megmutatni, ilyenből már van elég és mindig is lesz elég utánpótlás is.

2023. okt. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
22%
#14 igen! De az a baj, hogy a YG ezt akarja, neki muszáj megtenni, vagy kirúgják! (Bár így is lehet, hogy el fog menni tőlük!)
2023. okt. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
70%

Kell nekik a botrány.

Vagy tervezett taktikájuk, hogy megutáltatják a banda tagjait a kullancs természetű kis tizenéves fanocskákkal, hogy végleg lecsengessék a Blackpink őrületet, és hogy az új projektjeik kerüljenek reflektorfénybe.

Azért Lisácska sem szent, ez valószínű. A tánctudását elismerem, de a ribiskedése most túllépett egy határt. De miért is hibáztatnánk, hiszen olyan országban és kultúrában nőtt fel, ami a gyermekprostitúció fellegvára.

Szülők adják el a gyerekeiket, amiért pénzt kapnak. A nők tárgyiasítása teljesen természetes. Sok fiatal lány ebben látja az egyetlen kiutat. Inkább hálásnak és alázatosnak kéne lennie magamutogatás helyett, hogy az átlag thaiföldi életszínvonalhoz képest gazdag családba született, és tudták finanszírozni, hogy legyen esélye ilyen magasra jutni, és nem kellett elszenvednie azt, amibe a szülőhelyétől pár méterre mást akarata ellenére belekényszerítettek.

2023. okt. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
22%
„mást akarata ellenére belekényszerítettek.” Kedves #16! Nem kényszerítették őt! Ő akarta ezt! Ő akart kiköltözni Koreába! Ez különbözteti meg a kpopot a rabszolgaságtól!
2023. okt. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
80%

#17: Hányas vagy szövegértésből?

Nyilván Lisát nem kényszerítették semmibe, mert támogató családba született.

VISZONT olyan országba született, ahol a családok abból szereznek hasznot, ha eladják a lánygyermekeiket szexmunkásnak.

Az ottani kórházakban ha az anya lemond az újszülöttjéről, szerinted milyen közegbe repül? Elég kicsi a valószínűsége, hogy egy jólszituált család palotájába. Hiszen nyugaton is bűnözők, gyermekbántalmazók tömege kopogtat az ilyen intézményeknél, - akik természetesen olyan profik, hogy senki nem mondaná meg ezt róluk külső szemmel.

2023. okt. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
30%

„belekényszerítettek”

Ebből gondoltam, hogy te nem tudod, hogy nem kényszerítették! De én itt befejezem, mert tudom, hogy a kérdező az nem a mi vitázásunkra kíváncsi!

2023. okt. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

#11. De azért kamaszként az ember még több szempontból is másképpen látja a világot,

Emiatt nagyon könnyen befolyásolható....

2023. okt. 15. 11:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!