Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Paul Street...

Szerintetek Paul Street (Azahriah) fog még rendszeres videókat készíteni?

Figyelt kérdés

Oké hogy mostanában streamelget GTA-t de most nem arra gondolok.

Szerintetek fog még ilyen régi típusú szellemes, rejtélyes, borzongós videót készíteni mint régebben?

Vagy amíg a zenéléd lesz, addig valószínűsíthető, hogy nem lesznek videók?


2023. nov. 4. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem fog. Egyrészt nincs ideje, másrészt azt fogja csinálni, ami jövedelmezőbb neki. Több pénz jön abból, ha fellép valahol, mintha egy hétig dolgozik egy videón, ami vagy népszerű lesz, vagy nem.

A GTA streamelgetés alatt azt érted, hogy negyedévente egyszer?

Sokunknak hiányzik Pule, nekem a random beszélgetős videói is bejöttek, de csinálhatna egy beszégetős Q&A liveot is pl.

2023. nov. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Felőlem csinálhatna bármit, ha van energiája és ideje rá.

Hát most az utóbbi hetekben úgy emlékszem hogy ment pár stream. Mondjuk én a gaming tartalmakat nem csipem annyira

2023. nov. 5. 18:40
 3/4 anonim ***** válasza:
16%
A videózás nem hozott pénzt. A botrány meg az énekelgetés igen.
2023. nov. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lesznek még videók. Nem fogja abbahagyni. A GTA streamelés is több, mint a semmi. És elsősorban nem a pénz miatt nem tölt fel videót. Ő az a személyiség, akinek a videózás egy hobbija. Ahogy az éneklés is az volt, csak túlnőtte Paul Street-et.


Nem fogja abbahagyni, hülye lenne, ha így tenne.

dec. 7. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!