Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Rácz Jenő miért nem tűri a...

Rácz Jenő miért nem tűri a kritikát?

Figyelt kérdés
Sztárboxban is szánalomból hozták ki győztesnek a rasszista kártya miatt? Bence sokkal több ütést adott be neki. Egy őszinte pillanata nincs… Miért nem marad inkább a főzésnél?

2023. nov. 27. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
18%

Megszámoltad melyik menetben ki hány pontos ütést adott?

Ha igen, érdekelnének a pontos számok, elfogultság nélkül 🙂


A pontozással én sem értek egyet, de az eredménnyel igen, pedig egyiket sem ismerem korábbról.

2023. nov. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Dagi Jenő bundázott rendesen
2023. nov. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Ő nem szeret veszíteni. Annó a nyerő párosban is ugyan ez volt. Minden játéknál ki volt akadva ahol nem álltak nyerésre, még Dórival is kiabált. Egoista eléggé. És Járai Mátét is azóta utálja annó nem volt hajlandó bemenni ha Máté vezette a műsort, mert anno Dórit kérdezték, hogy hogy bírja Jenő viselkedését. Erre úgy meg sértődött hogy 2 évig nem beszéltek. Szerintem ő azért is ki akad,hogy ha szakácsnak nevezik és nem séfnem.
2023. nov. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Barbell Deadlift ***** válasza:
61%

1


Én visszanéztem már tegnap a meccset, még egyszer.


Konkrétan nem számoltam a találatokat, de elsőre és másodszorra is az az érzésem, hogy az igazán tiszta találatokból Bence vitt be többet, Jenő sok látványos parasztlengője a legtöbbször alkart meg fedezéket ért.

A másik dolog, két olyan helyzet is volt, amikor a bíró teljesen indokolatlanul lépett közéjük úgy, hogy Bence keményen eltalálta/találgatta volna Ráczot.

2023. nov. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%

Boxolni - a box szabályai szerint - Jenő boxolt jobban, ez vitathatatlan.

Amit Bence csinált, az egy utcai verekedésben megállná a helyét, de a ringben nem. Ott lehet ő nyert volna.


A bíró nem lépett közéjük indokolatlanul, Bence szabálytalanságaira reagált, az igaz, hogy az egyik esetnél picit megkésve, ezáltal sokan félreértik.

Az, hogy Bence utána még ütött 3-at, egy újabb szabálytalanság.

Mint mondtam, utcai bunyóban lehet Bence nyert volna, de ez box meccs volt, amihez Bencének köze nem volt.

2023. nov. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Barbell Deadlift ***** válasza:
55%

5-ös


Konkrétan milyen szabálytalanságra reagált a bíró? Én visszanéztem a kérdéses részt (azt hiszem 3. menet, 1:20 körül történt). Én semmilyen szabálytalanságot nem láttam, Bence teljesen szabályosan kihajolt, átbújt Jenő karja alatt, leforgott, és egy szabályos jobb egyenest bevitt. Itt a bíró valamiért megérintette Bence vállát. Ezzel több probléma is van.

Egyrészt, a meccshelyzetben nem biztos, hogy Bence érzékelte, hogy mi történik (stressz, drukk, stb), tehát túlzás azt állítani. hogy szabálytalankodott, mert "állj után ütött". Profiknál is előfordul ilyen, nem szándékosan, a bíró mozdulata nagyon határozatlan volt.

Másrészt, ha le akarta állítani a meccset, akkor miért engedte el rögtön Bence vállát, és miért engedte, hogy üssön még hármat? Ha a bíró úgy ítélte meg, hogy Bence "állj" után ütött, akkor meg kellett volna intenie, de nem tette. Hanem kivárt még három ütést, és itt ragadta meg Bence vállát, rendesen.

A szabály szerint itt vagy meg kellett volna intenie Bencét (amiért az első állj után ütött), vagy Jenőre állva kellett volna számolni. Az intéshez viszont bizonyítani kéne, hogy szabálytalanság előzte meg a szituációt. Ezért kérdezem, hogy pontosan Te mire gondoltál? Egyébként sokat szabálytalankodtak mind a ketten (Bence talán valamivel többet), de ennél a szituációnál pont nem volt semmi.


Mint korábban írtam, mind a ketten sokat szabálytalankodtak, fölösleges az egészet a Bencén elverni.

2023. dec. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!