Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Most nézem, olvasom az Istenes...

Most nézem, olvasom az Istenes botrány. Siralmas egy alak. És most nézem, nem is annyira helyes. Sőt nekem, nőként taszitó a képe. Szerinted ő szép férfi? Nem től függetlenül érdekel a véleményed.

Figyelt kérdés

Sajnos, szerintem nem lesz rá igaz, hogy az idővel vonzobb lesz. Pedig a pasiknak a kor jól szokott állni.

Kíváncsi leszek 10, 20 év múlva látok-e benne valamit.


dec. 1. 17:59
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Hát ez a vergődés, amit lenyom már tényleg gáz.

Oké, nem nyert, de ezzel totál lejáratja saját magát 🤡

dec. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A vergődése talán ÍGY még nagyobb nézettséged hoz neki. Az maskérdés, a jövőjére ez hogy hat.


Meg amugy allitolag már x nap ota szent a béke, megbeszélték a dolgot. 🤣🤣

dec. 1. 18:28
 3/10 anonim válasza:
80%
Annyira ciki, hogy ennyire éretlen. Azt hitte, hogy mivel nyert egy gyerekkel szemben akkor már letett valamit az asztalra, de hát szegénynek gyorsan rákellet jönnie mi is a helyzet. Szerintem neki kb semmi nem jön össze. Cikis nagyon!
dec. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nem tetszik, nem az esetem, de óvoda arra kihegyezni, hogy valaki "nem szép".
dec. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igazad van.


Csak néztem az arcát, es nem tudom eldönteni. Van-e valami káros szenvedélye... ami látszik rajta. Erre gondoltam titkon.

De lehet csak en neztem be.

dec. 2. 08:06
 6/10 anonim ***** válasza:
Megérdemelte már, hogy jól pofán bsszák. A szoli a káros szdnvedélye meg talán a drog is.
dec. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is kokszolt régebben, manapság nem tudom, de a korábbi élete miatt is lehet nyoma, ezeket nem lehet úgy művelni, hogy ne látszódjon meg később. Kérdező, ne szégyenlősködj 😀, nyugodtan kérdezz direktben ilyeneket."
dec. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Amúgy sem csípem, nem is értem mit keres a tv-ben.
dec. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az apjának köszönheti. Régebben amúgy híresen nagy bakikirály volt, azóta talán már nem annyira.
dec. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Igen értem, akkor önállóan ez sem állja meg a helyét.
dec. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!