Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Igaz, hogy Dua Lipa-t erőszakk...

Igaz, hogy Dua Lipa-t erőszakkal megdugta egy gimnazista fiú, vagy kamuposzt volt?

Figyelt kérdés

jan. 14. 20:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%

Hát én lány létemre brutál flegma, arrogánsnak látom a csaj fejét, viszont elég szép is, simán el tudom képzelni, hogy beképzelten lekezelt valami sracot, az meg dühében megdugta a csajt...

Főleg, hogy egy 15-16 éves fiú sokkal erősebb egy 20as csajnál, szóval könnyedén dugja.

De amúgy elitélem a dolgot, meg baromora nem lennék a helyében, csak tényleg nagyon flegmán néz ki...

jan. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Láttad Te már Dua Lipa testét is! Egy random kamaszfiú baromira nem fogja csak úgy tudni leteperni, ezt elárulom...Ezért is volt nekem ez fura.
jan. 14. 21:05
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
Vannak a kamaszok között is nagydarabok.
jan. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom, nem voltam mostanában mindig Dua Lipa mellett, hogy ellenőrizzem. De majd jobban figyelek.
jan. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nincs egy random tinifiúnak olyan fizikuma, hogy leteperje Duát...
jan. 16. 06:31
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Hallod, boxolni jártam egyszer egy 12 éves kb. 100 kilós gyerekkel. Szerinted? 20 évesen nem sok esélyem volt ellene.
jan. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
Állítom, hogy erősebb vagyok, mint Dua Lipa, de egy kamaszfiú azért simán legyőzne, és meg tudna dugni...
jan. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Suliba én vagyok az egyik legerősebb lány, végzős vagyok, de 8.osztálytól kezdve a leggyengébb fiú is legyőzne, és megdughatna...
jan. 17. 06:56
 9/19 A kérdező kommentje:
ez alapján...
jan. 17. 06:57
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit olyan érzésem van mintha mindegyikőtök meg akarná saját magát dugatni.


Nagyon el vagytok tévedve egyébként, lehet hogy verekedésben még alulmaradnátok, de a nemi erőszak azért más, ott minimum késsel vagy pisztollyal kell a fiúnak közelednie a sikerhez, esetleg gina. 1-1 ellen én ha akarnék sem mennék neki egy lánynak, főleg ha még 4-5 évvel idősebb is. Simán okoz olyan maradandó sérüléseket amik valahogy nem hiányoznak.

jan. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!