Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem felesleges ez...

Csak szerintem felesleges ez a nagy Taylor Swift hype?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon fel lett kapva, de nem értem, hogy mire fel. Van egy-kettő jó száma, és szép a hangja, nem vitatom, nem a semmiért énekes. Csak szerintem nem érdemli meg ezt a nagy hype-ot, amit jelenleg kap. Most is nem is egy Grammy-t nyert, amit szerintem nem neki kellett volna megnyernie, hiszen sokkal tehetségesebb és jobb jelöltek is voltak nála. Minden száma full ugyanolyan, a témájuk is. És félreértés ne essék, én nem azért nem kedvelem mert sok partnere volt már, mert az hidegen hagy. Azt csinál amit akar. Engem az zavar, hogy ő már lassan Isten mellett van említve, míg más előadók nem kapják meg a megérdemelt elismerést.

Ja, és nem, nem azzal van a problémám, hogy ő egy sikeres nő. Mert általában ezt az indokot szokták felhozni, meg hogy ez mennyire antifeminista. Felőlem remete is lehetne, akkor se érteném, hogy miért van ennyire felkapva.



márc. 8. 16:50
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
50%
Igen, engem is zavar. Bár belegondolva még mindig jobb egy szőke fehér csajt nézni, mint a sok gettós feketének az istenítését.
márc. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
88%

Sosem fogom megérteni hogy ő hogy lett ekkora sztár

Átlagosan csinos szőke lány átlagos hanggal, átlagos zenével….


Talán pont ezért… mert így tud vele azonosulni a sok átlag ember

márc. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
#12, egyet értek.
márc. 15. 09:53
 14/28 anonim ***** válasza:
29%

11 a gettó feketéket kizárólag a gettó feketék istenítik mert ez az egyetlen mentsváruk, az egyetlen menekülési lehetőségük a zord való életből, amiben tudjak hogy ők mindig is lenézendő nép maradnak


Látsz egy posztot beyonce-ről és 4000 db komolexusos fekete 1 perc múlva megjelenik és megy a black Queen meg goddess…

Ez nagyon egyszerű pszichológia


Ebből a szempontból valóban legyen inkább meg 100 taylor swift

Bár sok fehérnek is van zseni hangja nem értem miért nem őket futtatják

márc. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy egy ilyen szimpla kérdés hogyan ment át rasszizmusba. Semmi köze nincsen Taylor sikerének ahhoz, hogy nem fekete. A 21. században élünk, nem pedig a 18.-ban.
márc. 16. 15:38
 16/28 anonim ***** válasza:

Nem mondta senki hogy taylor azért sikeres mert nem fekete


Csak leírtam a kommentelőnek hogy kik istenítik a gettó feketéket

márc. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
45%
Én a magam nevében beszéltem, hogy az én szememnek kedvesebb egy fehér szőke csaj, mint egy nagyvalagú fekete beyonce.
márc. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen átlagos énekes, háttérben megy a saját felvett hangja ha esetleg elrontaná 💀
márc. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Kérdező, hogy érted hogy miért nem inkább Ariana Grande? Ariana Grande is ugyanígy rommá van sztárolva, ha a női énekeseket nézzük, akkor Taylor Swift-Ariana Grande-Dua Lipa szentháromság van hosszú évek óta a zeneiparban, ez a három ural mindent.

Taylor Swift szerintem is túl van amúgy sztárolva, tehetséges meg csinos, de semmi annyira extra ami miatt ekkora hype kéne köré, ez szimplán marketing kérdése. Minden kornak megvoltak a maga többé-kevésbé túlértékelt előadói, akik egy tisztes középszerrel isteni magasságokba lettek emelve. Ez ilyen, ez az emberiség, a sztárkultusz, a kapitalizmus egyik velejárója, hogy ki kell termelni aktuális sztárokat. Ariana Grande se jobb semmivel, csak ő még botrányokat is halmoz mellé.

ápr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Ariana 1000x jobban énekel mint taylor

És nem rajongó vagyok csak hallom a rádióban

ápr. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!