Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit kell ahhoz tennem, hogy...

Mit kell ahhoz tennem, hogy olyan testem legyen mint Dove Cameronnak?

Figyelt kérdés
mennyit kell hozzá edzeni?

ápr. 12. 17:13
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
A számok alapján semmi gond veled, ha pedig van valami, azon nem az anorexia fog segíteni, ugyanis jó úton haladsz afelé.
ápr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 A kérdező kommentje:
az előtted lévő ezek ellenére is okoskodott, mintha úgy lenne ahogy mondja. és igen valóban igazad van lehet hogy beteg vagyok.
ápr. 12. 21:07
 23/53 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz kell menni, ennyi. Jobb még az elején kezelni a problémákat.
ápr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 A kérdező kommentje:
tervezem de először el kell érjem a celjaimat.
ápr. 12. 21:10
 25/53 anonim ***** válasza:
Mégis milyen céljaidat? Hogy félholtra éheztesd magad? Nem, az elsődleges célod a mentális javulás kell, hogy legyen, ahhoz pedig a pszichológus az út.
ápr. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 A kérdező kommentje:
azt is meg van még egy.
ápr. 12. 21:14
 27/53 anonim ***** válasza:
Egyébként rohadtul nem fogsz Dove Cameron-ra hasonlítani, épp ellenkezőleg. Csak ellene mész annak, amiről számtalan interjúban beszélt (vagyis hogy szeresd magadat és ne másokat utánozva kényszerítsd magadat egy változásra, ami nem válik a hasznodra).
ápr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 A kérdező kommentje:
megint egy okoskodó…. de én akkor is elérem a célomat, mert a példaképem. és lesz műtétem is, nem is kell túl sokat változtatni, mert az arc forma hasonló meg a szem is, csak az orrot kell majd nagyobbítani.
ápr. 12. 21:18
 29/53 A kérdező kommentje:
lehet hogy neked nem válik hasznodra de nekem arra fog, mert úgy fogom teljesnek érezni magam.
ápr. 12. 21:19
 30/53 anonim ***** válasza:
Hajrá, tedd tönkre magadat egy olyan képért, amit úgyse fogsz elérni.
ápr. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!