Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit kell ahhoz tennem, hogy...

Mit kell ahhoz tennem, hogy olyan testem legyen mint Dove Cameronnak?

Figyelt kérdés
mennyit kell hozzá edzeni?

ápr. 12. 17:13
1 2 3 4 5 6
 41/53 A kérdező kommentje:
Nem is ismersz, de beszólni azt tudsz egyébként meg semmilyen kora vennék nem akarok tűnni, elég fiatal vagyok és tényleg komolyan gondolom ezt.
ápr. 12. 22:11
 42/53 anonim ***** válasza:
Hajrá, Dove koppintás.
ápr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 A kérdező kommentje:
lehet mások elmebetegnek gondolnak engem de nem érdekel, hogyha valaki nem érzi jól magát ahogy van, és van egy példaképe akkor, ne adja fel addig küzdjön ameddig nem érzi jól magát a bőrében, és ne vigye túlzásba.
ápr. 12. 22:14
 44/53 anonim ***** válasza:
Te éppen túlzásba viszed, de ismételten, sok sikert hozzá, Dove koppintás. Tényleg, ha neked ez az álmod, akkor sok sikert kívánok hozzá.
ápr. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 A kérdező kommentje:
Miért vinném túlzásba? Azért mert én boldog szeretnék lenni? Gyerekkorom óta a példa képem, nem fogom túlzásba vinni a műtéteket mint egyes emberek….
ápr. 12. 22:40
 46/53 anonim ***** válasza:
Persze, persze.
ápr. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 A kérdező kommentje:
nem persze persze, ez az igazság.
ápr. 12. 22:43
 48/53 A kérdező kommentje:
Én nem tehetek róla hogy te ellenségeskedsz, ez az én életem tudom mi nekem a jó, és ha ez kell akkor ez lesz.
ápr. 12. 22:46
 49/53 A kérdező kommentje:
Főleg úgy ellenségeskedsz hogy nem is ismersz, okoskodsz itt nekem… én is tisztában vagyok vele hogy a műtéttől nem leszek Dove Cameron, de attól még engem ez boldoggá fog tenni.
ápr. 12. 22:47
 50/53 anonim ***** válasza:
Sok sikert hozzá! <3
ápr. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!