Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyik magyar "sztárral"találk...

Melyik magyar "sztárral"találkoztatok már élőben? Ők milyenek? Vagy esetleg valami külföldi celebbel?

Figyelt kérdés
Én mondjuk Szandit láttam.Ő ARANYOS:-)
2009. jan. 16. 12:24
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
ganxsta zolee,tök normális fazon :)
2009. jan. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Groovehouse - Zsolti, Judy - rendesek, még közös kép is készült :P
2009. jan. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Majka--> Ő aranyos volt

Fresh lányok--> Ők is, csak kicsit beképzeltek.

Pataki Attila-->Ő is nagyon jó volt, kicsit heptikás, mert vegetáriánus, és ilyesmi, ezt pedig nem tudtuk...

2009. jan. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Hm...

Depresszió tagok: full jófejek, nagyon jókat hülyültünk :D

Subscribe tagok: ők is jófejek, bár a Bálint mintha kicsit nagyképű lenne... a többiek, pl Atish iszonyat aranyos :)


Anyukám+Én kiskoromban Auth Csillával és Anitával(énekessel) találkoztunk és nagyon rendesek voltak...


Nani

2009. jan. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
89%

Utasi Árpi, ha sztárnak számit.

Mit is mondjak. Kicsikét beképzelt volt, és ...büdi...Már bocs a kifejezésért, de saját vélemény.

2009. jan. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 yuda ***** válasza:
100%

Fekete Lacival-ugyanolyan "nagymenő",nagyszájú, mint a TV-ben és leállt velem beszélgetni,pontosabban én kezdeményeztem,de nem akadt fenn ezen.


Psota Irénnel: még egy ilyen érzékeny művészt? -mondjuk erről híresek a művészek,hogy túlérzékenyek-sikerült megsértenem (az unokájáról beszélgettünk-épp állást keresett neki),pedig nem volt szándékomban-legalábbis úgy adta elő,mintha megsértődött volna.


Deutsh Tamással(mondjuk ő inkább közszereplő) kb.2 méter magas, sötét bőrű,fekete hajú férfi :D -vele is váltottam pár szót.


Lőrince László: egy tündéri pacák,nagyon aranyos-dedikálásán láttam-nagyon közvetlen,udvarias.


Még régebben a kisKabossal-kedves,virgonc,közvetlen-vidám fickó volt.


Auth Csillát is láttam-vele a lányom beszélgetett keveset egy dedikáláson-nem volt annyira szimpi.

2009. jan. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:
100%
Én az Eddás Gömöry Zsolttal találkoztam egy koncert után,közös kép is készült,nagyon kedes és közvetlen volt.És Orbán Viktorral is találkoztam,sőt kezet is fogott velem.Akkor ez nagyon tetszett nekem...de azóta....
2009. jan. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Nos,mondjuk Utasi nálam nem számit sztárnak

Köszi a válaszokat

várok még,ha valakinek van valami élménye is :-)

2009. jan. 16. 15:34
 9/30 A kérdező kommentje:

Gjon Rambóval találkozott esetleg valaki?:-))))

Sebestyén Balázzsal?

2009. jan. 16. 15:36
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

A stand up comedysek ugye annak számítanak? ^^ mert akkor Aranyosi Péter, Kiss Ádám, Kovács András Péter, Lóránt Barnabás, Fábry Sándor, Dombóvári István, Kőhalmi Zoltán, Beliczai Balázs - Élőben is aranyosak. :)

Láttam még Kozsót (:DDD) és a Kannibálos Qka MC-t.

2009. jan. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!