Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyik magyar "sztárral"találk...

Melyik magyar "sztárral"találkoztatok már élőben? Ők milyenek? Vagy esetleg valami külföldi celebbel?

Figyelt kérdés
Én mondjuk Szandit láttam.Ő ARANYOS:-)
2009. jan. 16. 12:24
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Gálvölgyi. Alacsony nagyon. :)

Szebeni István (Aktív): Nagyon magas :)

Ja és a stendup comedis srácok!!!! Imádom őket :)

2009. jan. 17. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

külföldiek: a Real Madrid focicsapat minden tagja, hát van köztük ilyen is, olyan is, szerintem Casillas a legaranyosabb, ő nagyon jó fej, kedves, közvetlen

Natalia Oreiro - türelmes, kedves, vidám, mosolygós, nagyon pozitív csalódás volt

Shakira - igazi profi, de még mindig élvezi, amit csinál

magyarok közül meg nagyon sokkal... a legaranyosabb szerintem Király Viktor, imádnivaló egyszerűen :)

2009. jan. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Ööö.. még régebben Fenyő Ivánt láttam az utcán ácsorogni, de nem mentem oda hozzá, eléggé idegesnek látszott..^^

A Jóban Rosszbanos Előd: Rohadtul beképzelt, és hozza a húdeelfoglalt vagyok figurát..^^

2009. jan. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Kedves 17.50-es!

Te mivel foglalkozol?

Újságiró vagy?

2009. jan. 18. 13:28
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Somló Tamás évfolyamtársam volt. Jakupcsek Gabriella. Szegeden a Corában állt mögöttem a pénztárnál. Depresszió, Tankcsapda tagok- összes, nagyon jó fejek. Kárpátia együttes- szeretem őket is. Külföldiek közül- Fort Lauderdaleben közvetlen közelről láttam Christina Riccit- Egy LV boltból jött ki. ALig ismertem meg-szőke volt.
2009. jan. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Kihagytam Böszörményi Gyula írót, ő a szembeszomszédom.
2009. jan. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Fenyő Miklós, Fekete Laci, Charlie, Mary Zsuzsi, Szikora Róbert, Nagy Feró, Vierka Berkyová (szlovák megasztár nyertese)
2009. jan. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Terecskei Rita, a Zanzibár énekesnője is aranyos szerintem. Még 2006-ban találkoztam a csapattal Zánkán, és szimpatikusak voltak. :)
2009. jan. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
A minap Dukai Reginával és Debreceni Zitával találkoztam a Westendben...elég "elfoglalt"nak tűntek de Reginát már többször láttam a Westendben, ugyan csak itt Lolával, Márkkal. A Nyugati aluljáróban Szabó Patríciával (Cosmopolitan főszerk., Celeb vagyok...),Az Árkádban Bárdos Andrással (elég gondterheltnek látszott), Vidéken: Mary Zsuzsival, Baby Gabival,a Desperadoval. Ja és egy suliba járok a Barátok Köztös Vandával, Kardos Eszterrel...úgyhogy vele sokszor találkozok..:)
2009. jan. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Én Kis Ádámmal jártam egy gimnáziumba.

Az édesanyja volt a némettanárom 2 évig, amíg Pestre nem mentek.Hááát.Majdnem meg is buktam, nem szeretett engem.

Ádám meg aranyos, közvetlen. És mivel akkor voltam elsős, amikor ő végzős, ugyanazon a tagozaton, az újoncavatón jól meg is szivatott minket :-D

De az poén volt.Teheneknek kellett öltözni :-D

2009. febr. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!