Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Megvan valakinek a Morbid...

Megvan valakinek a Morbid magazin első számaiból az a szám, amelyikben a gyóntatószékes jelenet van?

Figyelt kérdés

A gyónó mondja, hogy vétkeztem, Morbidot ovastam.

Erre a gyóntatószék ajtaja kivágódik, és mondja a pap, hogy "Az nem bűn, te fasz", miközben nála is egy Morbid van.



2013. febr. 2. 17:38
 1/3 anonim válasza:
nekem megvan ez a szám. Érdekel?
2013. márc. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem megvolt néhány száma anno. Emlékeim szerint az 5-ösben voltak a legütősebb poénok. Azután valamelyik kretén ősöm titokban likvidálta őket, mert többször áttúrtam a lakást, és nem kerültek elő.


A legbrutálisabb vizuális agyamentség az volt, mikor Doktor Dudor sugárban pofán fosta a páciensét, hogy empátiaerősítéssel megoldja a beteg székletvisszatartási gondjait!

2021. okt. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elnézést, rosszul emlékeztem. Doktor Dudor páciensének nem székletvisszatartási, hanem gyomortartalom-visszatartási gondjai voltak. Ráadásul hajlamos volt direkt lehányni az embereket. Az igényes kezelés végrehajtásához az önfeláldozó orvos egy egész üveg ricinusolajat ivott meg!
2021. okt. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!