Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Justin...

Mi a véleményetek Justin Bieberről? *--*

Figyelt kérdés
Juuj egyszerűen imádom ^___^
2013. okt. 9. 18:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
gondolkodom..Justin Bieber, Justin Bieber, Justin Bieber...jaaaaaa megvan, az a kis b*zi?:D ömm, nem éppen szimpatikus számomra, maradjunk ennyiben ^___^
2013. okt. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Az meg ki a tököm?
2013. okt. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd hogy miért gondolod b*zinak?
2013. okt. 9. 19:05
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
Régebben mondtam az embereknek, hogy miért b*zizzák, de mostanra már egyáltalán nem érdekel. Szeresse az akinek tetszik, nekem kifejezetten nem tetszik a zenéje. Mostanában elcsicskult.
2013. okt. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
A zenéje sz*r. Innentől kezdve nem érdekel.
2013. okt. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A mostani zenéi nagyon jók, a régebbiek viszont mint mondjuk a baby vagy a one time nekem nem tetszett. Mint pasi nekem nagyon bejön, ha mondjuk az utcán jönne velem szemben vagy valami lehet fel sem ismerném ,mert a koncerteken és az interjúkon és stb. rengeteg alapozót meg korrektort meg kitudja még mit raknak az arcára. ugyh lehet h smink nélkül nem is néz ki olyan jól. amugy lehetne egy kicsit magasabb mert én most vagyok 13 de már most egymagasak vagyunk. Az is bejön ahogy öltözködik, de abból is cs azok amiket koncerten vagy műsorokban visel, azt amit a hétköznapokban(letolt gatya stb.)nagyon nem. A hasa viszont mindent visz, nem az a nagyon kigyurt,hanem pont teljesen jó
2013. okt. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 rolap válasza:
95%
ez igen szakadok :DDD mint PASI haha XD
2013. okt. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 rolap válasza:
36%
te meg kérdező lehetsz kb 8 éves ne itt dekkoljá hanem huzzá barbizni. szégyen mi ez már. nem szoktam senkinek se írni ehhez hasonlót de most felba**tátok az agyam
2013. okt. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%
Jajjjjjdejóóóóóóó *--***-*--:$:$:* <3333 köszií, hogy megosztottad welünk <3
2013. okt. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
97%

Utolsó vagyok.

Justin egy búzamező.

2013. okt. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!