Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek lehetek olyan...

Szerintetek lehetek olyan híres táncos/modell, hogy kijussak Kínába vagy Koreába?

Figyelt kérdés
Nagyon jól táncolok és sokak szerint lehetnék modell is és gondolkoztam már rajta (Ez az ötlet nem most jutott eszembe, hanem már kb. 1 éve gondolkozok rajta). És nagyon szeretnék kijutni Kínába vagy Koreába. Szerintetek lenne rá esélyem?

#Korea/Kína
2017. jan. 7. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
nincs videó vagy kép hogy jobban lehessen véleményt alkotni?
2017. jan. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom de nincs... nem vagyok az a selfi-zős fajta.. :(
2017. jan. 7. 19:31
 3/6 anonim ***** válasza:
alakos is megtette volna mert így látatlanba nehéz megmondani hogy milyen esélyeid vannak
2017. jan. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%

Nem akarlak elkeseríteni, de nem hiszem, hogy túl sok európai modellt keresnének Kínában és Koreában.

(javítsatok ki, ha tévedek)

De ez egyébként sem rendes munka, tanulj inkább egy normális szakmát, mert 30 évesen majd nézhetsz ki a fejedből munkanélküliként, nulla munkatapasztalattal.

2017. jan. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem főállásnak gondoltam..
2017. jan. 7. 20:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Én most novemberben kezdtem modellkedni és nyáron lesz az első utam... Dél-Koreába.:) Szóval nem kell "híresnek" lenned úgymond, én a modell részéről tudok beszélni, ha van egy jó ügynökséged, akkor onnantól kezdve már csak a szerencsén múlik, hogy hová utazol, vagy hogy pont egy koreai ügynökség vesz észre téged és szeretne kiutaztatni.
2017. febr. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!