Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Valami érdekes anime?

Valami érdekes anime?

Figyelt kérdés

Már elég sok és sokfajta animet lattam és lassan kezdem őket unni..

Szóval a kérdésem valami elég érdekes(!) figyelem fenntartó animet keresek nem feltétlen kell shounen hogy harc legyen benne lehet bármilyen műfajú!:)



2017. jan. 20. 19:43
 1/7 D-Mano ***** válasza:

Most azokat az animéket írom le, amik olyan időszakaimban hoztak áttörést, amikor már jó ideje csak böngésztem az animék között, de semmi sem tudott lekötni hosszútávon:


Dusk maiden of amnesia (shoujo, vígjáték, dráma, iskolai, misztikus)


Hana saku iroha (slice of life)


Cross ange (akció, mecha, dráma, bishoujo)


Glass no kamen (shoujo, dráma, -Egy lány megpróbáltatásokmal teli útja, hogy színésznővé válhasson...)


Hanasakeru seishonen (shoujo)


Hyouka (iskolai, krimi, vígjáték)


Kemono no souja Erin ("érett" shoujo, nyomokban josei, fantasy, dráma, kaland)


Shinsekai yori (kaland, misztikus, disztópia)


Néhány, ami szerintem még, ami még szerintem jól leköti a figyelmet:


Skip beat (shoujo, vígjáték, dráma)


Shiki (horror, misztikus, vámpír)


Log horizon (fantasy, akció, kaland, vígjáték, -Egy számítógépes játékban ragadnak...)


Claymore (akció, véres, dark fantasy, dráma, tragédia)

2017. jan. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2017. jan. 20. 21:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha tényleg sok és sokfajta animét láttál, akkor ajánlom a Gintamát, ami kb. a legnagyobb paródia-anime (ha esetleg még nem láttad).


Nekem a legérdekesebb anime, amit szinte egyhuzamban megnéztem, a Shinsekai Yori volt.

2017. jan. 21. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

watamote: ez egy kicsit perverz 12részes

na game no life: érdekes vicces 12részes

another: ez egy horror anime szintén 12részes

yuri on ice: ez egy yaoi anime:D de nagyon vicces 12részes

noragami: 2évados nagyon jó a története ebben az évben jön ki a 3.évada

2017. jan. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Yuri on Ice nem yaoi (Japánban már nem is használják a yaoi és shounen-ai besorolást, egységesen BL minden, de annak se mondható, mivel nem két férfi szerelmi kapcsolata áll a középpontjában, hanem a sport), a Noragaminak pedig nincs bejelentve folytatása.
2017. jan. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat de amiket írtátok sajnos már lattam:)
2017. jan. 22. 16:58
 7/7 anonim válasza:
és a free-t? one piece-t? naruto-t? Fairy Tail? Kiss x Sis? Milyen animéket szeretsz? yaoi yuri hentai vagy sima? szereted a perverz animéket? esetleg shiki? assassination classroom? Tokyo ghoul? Vampire knight és vampire knight guility? bleach? kezdj el valami hosszú animét vagy azokat nem szereted? A naruto-t láttad? közel 700 részes a naruto+shippuuden vagy a boruto film? és a movie-k?
2017. febr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!