Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Fehérvári Gábor Alfréd meleg?

Fehérvári Gábor Alfréd meleg?

Figyelt kérdés

Az Eurovízió közvetítésekor szinte minden férfi előadóra azt mondta, hogy jóképű, ám egyetlen női előadó külsejét sem dicsérte. Aztán most a Magyarország Szépe műsorvezetőjeként Király Viktoréknak bókolt, de a lányokra szinte rá sem nézett.


Bónusz kérdés: Miért alkalmazzák műsorvezetőként? Lehet, hogy énekelni tud, de beszélni nem nagyon, dödög, sokszor egy szavát sem érteni, és eléggé röhejesen is néz ki, ahogy a hatalmas vállai között ott fityeg az öklömnyi feje. :)



2019. jún. 26. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Mivel fideszes, így nyilván, hogy alkalmazzák... Csak úgy egy nem fideszes nem vezetheti a Magyarország szépét!


Az meg mindegy, hogy meleg-e vagy sem. Az ő dolga.

2019. jún. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Melyik fideszes műsorvezető tud normálisan beszélni vagy értelmes mondatokat megfogalmazni? A fideszes munkakörökben egy dolog számít, pontosabban kettő: megkérdőjelezhetetlen párthűség meg hosszú nyelv. Olyan dolgok mint szakmai hozzáértés, kompetencia, felkészültség, pártatlanság stb. az mind mellékes. A lényeg hogy valakinek a valakije legyél és/vagy nagyon tövig nyalj az illiberális hulladék rezsimnek.

Az meg hogy meleg-e? Valószínűleg igen, de őszintén szólva senkit nem érdekel, ő dolga.

2019. jún. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Hát, lehet, hogy már van pl mondjuk csaja; és akkor azért a lányokat már meg se nézi, nem akarja megbántani a barátnőjét.

Amúgy meg, jóképű a Freddie, meg szerintem intelligens is; szóval jól mutat ő ott a képernyőn;

egyébként én nem nagyon néztem ezeket a műsorokat; de sok dalt külön meghallgattam, úgyhogy nem tudom, mennyire csak a pasikat nézte, vagy mennyire jól vezetett műsort. Ja meg még kellemes a hangszíne, az orgánuma is; tehát az emberek szívesen hallgatják. Éneklés közben mindenképpen, ha meg beszél, akkor lehet, hogy talán akkoris; de mondom, én ezt még nem csekkoltam, hogy milyen ő műsorvezetőnek. Ja és egyébként azzal sincsen baj, ha meleg; csak mondjuk annyi, hogyha csaj vagy, akkor nem tudod felszedni. De amúgy lehet biszex is, vagy akár énszerintem még talán hetero is. Szóval én ezt így nem tudom, de ha meleg lenne , akkor sincs vele semmi baj. Amúgy szerintem baromi jól néz ki; engem nem zavar a "hatalmas vállai között az öklömnyi feje":) Meg egyébként szerintem nincs így; szal szerintem jók az arányai is, arányos kinézetű ember; ha valamibe nem lehet belekötni, akkor az a kinézete; meg a hangja, meg hogy cuki:):):) [Annyira még nem nézegettem vele videókat; de tutira jó ember, és még nagyon jól is énekel; tehát ezeket mindenképpen ki tudom róla jelenteni.] :)

2019. jún. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Nem meleg, komoly kapcsolatban él évek óta. Samai Dóra a neve, ő egy táncoslány, még a Rising Starban ismerkedtek meg
2019. jún. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
és ha meleg mi van? a lőtéri kutyát nem érdekli...
2019. jún. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%
tévedés, mert a lőtéri kutyát tuti érdekelné.
2019. jún. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!