Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van olyan tv csatorna amin...

Van olyan tv csatorna amin híradó, időjárás jelentés, beszélgetős műsor, filmek és sorozatok mennek?

Figyelt kérdés
Szeritnetek melyik az a csatorna ahol filmek és hírműsorok mennek és 24 órás? Ilyen csatorna érdekelne mert elő fizetek majd tv szolgáltatásokra és nem tudom van-e ilyen. Köszönöm szépen előre is a válaszokat! Értelmetlen és egyszavas válaszokat mellőzzétek!

2019. dec. 31. 18:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Két szó.
2019. dec. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó kettő kivételével mind megtalálható az első számú magyar szabadon fogható csatornán, így ha ilyet akarsz nem kell előfizetés, csak egy antenna.
2019. dec. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Értelmetlen válaszokat is hagyjuk.
2019. dec. 31. 18:26
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem azt szeretnék, szeretném ha filme és sorozatok is lennének, nem baj ha elő kell fizetni.
2019. dec. 31. 18:45
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

:D


Az az igazság, hogy tegnap már kitárgyaltuk ezt a témát elég részletesen. Mert ugye ez úgy kezdődött, hogy TV3 és Budapest TV kellene. Elég sok alternatívát leírtam, de egyébként a 2. válasz szerintem teljesen korrekt arra, amire vágysz. Nézd a Dunát. Ott van híradó, időjárás-jelentés, beszélgetős műsor, filmek és sorozatok is. Nyilván azt én is gondolom, hogy nem török, brazil sorozatokra, meg Hegyi doktorra vágysz, vagy hát nem tudom. Azt sem értem miért ragaszkodsz ahhoz, ha előfizetsz tévészolgáltatásra, amiben benne lesz 50-100 csatorna, hogy legyen 1, ami mindent tud.


Ilyen jellegű általános csatornák fenntartása Magyarországon nem rentábilis, mert csak a híradó napi költsége többmillió forint, amekkora bevétele nem lesz a csatornának sorozatok és a filmek néhány százalékos nézettségével.


A tévépiac a 20 évvel ezelőttihez képest nagyon diverzifikálttá vált, ha megnézed a TV2-t és az RTL Klubot, főműsoridőből eltűntek a külföldi filmek és sorozatok hétköznap, helyette saját gyártás van, mert erre van "igény". Helyette vannak a kábelcsatornáik, hogy aki az agyonismételt amcsi sorozatokra vágyik, amik egyszerre 3 csatornán futnak, sokszor egy időben, az is ki tudja elégíteni az ilyen vágyait. Ami a gáz velük, hogy manapság már a reklám van ezeken a csatornákon megszakítva műsorral.


Szumma-szummárum, a Duna egy jó ötlet.


[link]


Ahhoz nem kell előfizetni semmire, neten is nézhető, és ha veszel egy szobaantennát és a tévéd nem 10 évnél régebbi lehet minden további beruházás nélkül tudod nézni.

2019. dec. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én nem ilyenekre gondoltam ami a Dunán megy hanem olyasmikre mint ami a TV4-en és a Viasat 3/6-on megy csak még ilyen közéleti műsorok is vannak rajta. Egyébként köszönöm!
2019. dec. 31. 20:12
 7/12 Jól van ez így? ***** válasza:
100%
TV4-en, Viasat 3/6-on, RTL+-on, RTL Spike-on, RTL II-n, Story 4-en, PRIME-on nézed a sorozatokat és filmeket a közéleti műsorokért, pedig átkapcsolsz a Dunára.
2019. dec. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hallottam hogy a Viasat 3/6-on, és a TV4-en terveznek híradót a Primeon pedig van. Ebből mennyi igaz? Dunát nem nézek mert nem feltétlenül a valóságot tükrözi a híradójuk és nem feltétlenül a legesleb függetlenebb. A többi műsoraik viszont jók.
2020. jan. 1. 02:04
 9/12 anonim ***** válasza:

A Viasat3 és a Viasat6 nem tervez híradót. Azok sorozatcsatornák. A Viasat3 2000-es indulásakor tervezett híradót, mert ~2005-ig szerettek volna országos földi sugárzású csatornává válni, de ez nem jött össze, így letettek erről a szándékukról. Később 2008-ban a Mindig TV indulásakor jelentkeztek, hogy ők szabadon fogható csatornaként részt vennének a földi digitális sugárzásban országosan, de amikor elindult a szolgáltatás és a Duna TV-n és a Duna Autonómián kívül semmi más nem volt rajta, visszatáncoltak. Nyilván a műsorelosztóktól befolyó pénz biztosabb bevétel volt akkor is és ma is, mint a sugárzásért fizetni és elesni ettől a pénztől.


A Viasat6 esetében nem merült fel, hogy híradót sugározzanak.


A TV4-nek nem valószínű, hogy tervében újra híradót készíteni, néhány évvel ezelőtt, amikor Story4 néven futott készített híradót, majdnem be is dőltek tőle, mert senkit nem érdekelt. Pedig ott egy egészen ütős hírcsapat állt fel anno Bárdos Andrással, Baló Györggyel, Siklós Andrással. Másfél év utána vége lett a dalnak.


A Prime-on korábban valóban azt írtam, hogy este 11-től ismétli a TV2 este 6 órai Tények c. infotainment műsorát, amit nevezhetsz híradónak is, de saját bevállásuk szerint sem az, de ez tévedés volt. Helyesen korábban ismételte, ma már inkább sorozatokat ismétel abban a másfél órában is.


Szóval nem, sajnos nem lesz egyiken sem híradó. Marad az, hogy a meglévő csatornál híradóit nézed. Vagy összeszedsz mondjuk 1 milliárdot és feléleszted a TV3-at. A 20 évvel ezelőtti sorozataik szerintem már bagóért megvehetők, Hardy Mihályt nemrég elküldték a Budapest Airporttól, így lehet visszatérni, márcsak hobbiszinten is a televíziózáshoz. Utána már csak a Nap-Kelte csapatát kell összerántanod és újra lehet TV3, télen-nyáron. :D

2020. jan. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az első részt köszi, a másikat inkább hagyjuk XDD. Van olyan sorozatokat és filmeket sugárzó csatorna ami fabadon fogható vagy olcsón hozzá rendelhető, és nem jár még hozzá 1000 csatorna? Olyan ami hasonlít a Viasat 3-ra, TV4-re, vagy ezekre.
2020. jan. 1. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!