Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » F1TV-t LG smart TV-n hogyan...

F1TV-t LG smart TV-n hogyan tudnám nézni?

Figyelt kérdés

Ennek a kérdésnek a folytatása: https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__versenyek-olimp..


Előfizettem az alap kiadásra, ami működik, viszont utólag jöttem rá, hogy az alkalmazás nem kompatibilis a TV-vel ( [link] Néztem neten, hogy hogyan lehetne mégis megoldani, hogy TV-n tudjam használni, de nem igazán jöttem rá. A régiót is átállítottam, hogy más országban hátha elérhető, de sajnos nem jártam sikerrel így se. Redditen olvastam leírást (Guide to Watching F1TV in 2021), de az se tisztázta nálam a dolgokat, hogy is működik ez. webOS böngészőjéről egyébként nézhető, kivéve az archív felvételek, ami pedig kéne.


Szóval nem tudom, hogy van-e valami alternatív megoldás, hogy mégis nézhető legyen TV-n? HDMI kábel kilőve, mert laptopom nincs, a számítógépem pedig messze van a TV-től, és nem szeretném áthúzni az egész szobát 6-7 méteres HDMI kábellel. Még ezt a Chromecast nevű cuccot néztem, de nem tudom, hogy megéri-e beruházni rá.



2021. nov. 9. 11:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!