Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik jobb ncore vagy disnep+?

Melyik jobb ncore vagy disnep+?

Figyelt kérdés
kérek választ

#melyik jobb ncore vagy disnep+
2023. júl. 19. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Össze nem hasonlítható a két dolog, mert mindkettőt másra használod.

Az nC annyival több, hogy rajta fent van a D+ tartalma (és az összes többi szolgáltató kínálata is) ingyen, míg a másikra ha előfizetsz akkor csak a saját tartalmát éred el - esetleg még azt is csak régiókorlátosan.

2023. júl. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ kérek még válaszokat
2023. júl. 19. 15:48
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik egy streaming szolgáltatás, a másik egy torrent oldal.


A Disney+-nál fizetsz havi 2490 forintot, hogy legálisan hozzáférj a Magyarországra szánt tartalmakkal, az nCore ingyenes, de cserébe illegális, viszont sokkal több tartalomhoz férsz hozzá.


A Disney+ esetében a tartalom nem "lesz a tiéd", a megtekintésre van lehetőséged, az nCore esetében letöltöd és míg a háttértárad működik, ott lesz.


Nem tudom a torrent technológia ma hol tart, de a Disney+-on azonnal rendelkezésre áll a tartalom, az nCore-on eltart egy ideig, míg letöltöd és utána visszatöltési kötelezettség is volt régebben.


A Disney+ jó esetben elérhető okostévén, a torrentezett tartalmak esetében valami fog még kellene amivel a tévére kerül a kép, minimum egy HDMI kábel a számítógép és tévé közé.

2023. júl. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Próbálom kiegészíteni 3-as válaszát


Sok torrent oldalt használok VPN-nel. Ott tart a technika, hogy valóban minden elérhető, méghozzá a megjelenés napján, 1-2 órával később már le is tölthető, méghozzá különböző minőségekben: 480p, 720p, 1080p, 4K, 4K HDR, 4K Dolby Vision verziókban is, (ha a film rendelkezik az utóbbiakkal). Én egy órája fejeztem be a Hijack sorozatot, de már kora reggel le tudtam tölteni. Ha vannak kedvenc filmjeid, amit többször meg szeretnél nézni, mert "nem tudod megunni", akkor ez egy járható út. Ha új verzió jön ki valamiből, akkor lecserélheted. A streamingszolgáltató azonban idővel leszedi a filmeket és a sorozatokat és nézhetsz mást helyette. Visszatöltési kötelezettség ma is van a legtöbb a helyen, a magyar oldalokon mindenhol. Ez általában 48 óra. De vannak olyan külföldi oldalak, ahol nem kell ezt tenned! A mai streamingszolgáltatók filmjein sokszor 30 feletti felirat van, így ezek a filmek tartalmazzák a magyart is. DE mindig meg kell nézni, hogy milyen felirat van hozzá. Ha nem érted az angolt, akkor magyar feliratot is le lehet tölteni hozzá, azonban erre várnod kell 1-2 napot, sokszor hónapokat. Attól függ, hogy mennyire felkapott filmet nézel.


Én egy notebookot használok, amihez jelenleg 15TB winchester van kapcsolva. Ezeken vannak a filmek és a sorozatok eltárolva. A notebook állandóan megy, tölti vissza a leszedett filmeket a többieknek. Alapesetben a TV is képes általában 2TB adat befogadására a hálózaton, de én egy médialejátszót használok, ami 16TB-al is elbír, ez továbbítja a TV-re a 4K filmet, míg az erősítőre megy egy külön hang is. Az is megoldható, hogy a notebookról nézek valamit, de annak a felbontása rosszabb (720p), így nem éri meg azt a TV-re küldeni. Ráadásul túl gyenge egy 4K film lejátszásához, míg ezt a médialejátszó simán viszi. A lejátszón ugyanúgy tudok hangot és feliratot választani, sőt van rajta letöltési funkció a feliratokhoz is. Szóval ha friss a film, rögtön rákereshetek és ha találhatok olyat, ami nekem megfelel, akkor azt le tudom az adott film alá tölteni.


Szóval szép dolog, hogy elérsz mindent ezeket az oldalakon, de én többre megyek, ráadásul késedelem nélkül. Minél gyorsabb a neted, annál hamarabb jön le egy film. Minél többen töltik vissza, annál könnyebben férsz hozzá a filmhez, annál gyorsabban fog lejönni. Én ugyan nem fizetek elő ilyen szolgáltatókra, ellenben fizetek az Ncore oldalnak, amivel kiemeltebb rangot kapok, mentesülök a feltöltési kötelezettség alól is. Ez az összeg évente kb 5000 Ft, ha jól emlékszem. Nem pedig havonta!!!

2023. aug. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!