Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kb. negyven éven aluliak, ti...

Kb. negyven éven aluliak, ti mit néztek a tévében?

Figyelt kérdés

Hosszú tv-mentes időszak után ismét elérhető számomra - átmenetileg hazaköltöztem a szüleimhez, ahol folyamatosan megy a tv, ha otthon vannak, így nekem is jutott ízelítő.


Színvonaltalan tehetségkutatók meg táncos-zenés műsorok, 89901x alkalommal ismételt filmek, sorozatok (pl. Taxi, Columbo, Dallas stb.), mulatós zenecsatornák, bugyuta saját gyártású sorozatok stb.


Mi köti le ebben a 18-40 éves korosztályt? Őszintén szólva én csak sportműsorokat nézek aktívan, de azokat is simán megoldanám a neten, csak így most kényelmesebb.


jan. 7. 13:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritkán nézek TV-t, de ha igen, akkor általában valamilyen ismeretterjesztő csatornát keresek.
jan. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is szinte csak sportot nézek (pedig nő vagyok). Esetleg egy-egy régi kriminél megállok, ha épp kattogtatok és belefutok, de csak azért nem ülök le. Kattogtatáskor az ismeretterjesztő csatornák némelyikén szoktam még megállni, bár azok színvonala is sokat romlott 15-20 évvel ezelőttihez képest (vagy legalábbis nekem ez a benyomásom)
jan. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Nézhető műsor nincs, vagy ha nagy ritkán mégis, akkor tönkreteszik azzal, hogy több benne a reklám, mint maga a műsor. Youtube-on, illetve nCore-ról letöltve nézek normális tartalmakat. Csak azért van tévéelőfizetésem, mert netet nem lehetett anélkül rendelni, de nem használom.
jan. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16%
Ezek szerint a szüleid még nincs 40 évesek? Akkor kérdezd meg tőlük. Ha elmúltak? Akkor ki mondta hohy a 18-40 éves korosztályt leköti? Te is nézed, téged miért köt le? Vagy ne nézed? Akkor honnan tudod hogy milyen? Akaratod ellenére nézed? Ak bizony baj, mert az azt jelenti hogy nehéz anyagi helyzetben vagytok, hogy 1 szobán kell 3-an osztozkodnotok. Ebben az esetben azonban a tv nézésnél lenne hasznosabb teendőtök is. (Haszontalanabb kevés)
jan. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem fizetek elő TV szolgáltatásra, úgyhogy semmit.
jan. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#4


1. A szüleim (50+) ízlését ismerem, a fiatalabbékara vagyok kíváncsi, mert nem nagyon van olyan az ismeretségi körömben ebből a korosztályból, aki nézne tévét.


2. Ritkán nézem, de a nappaliban és a vele egybeépített konyhában tartózkodva látom, mi a helyzet. Amikor magam néztem a szobámban, sosem találtam megfelelő műsort, hiába a 200+ csatorna


3. Az anyagi helyzetünk nem tartozik rád.


Összességében ez egy teljesen felesleges hozzászólás volt, igaz, a válaszadási százalékod alapján nem is lehetett ennél jobbat várni. Mindenesetre jelentettem a hozzászólást, mivel nem válaszolt a kérdésemre, a többieknek köszönöm a fáradozást.

jan. 7. 16:05
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Karácsonykor, hosszúhétvégéken, augusztus 20 körül, vagy random napokon (talán valaki szülinapja) szoktak menni egyszerre minden csatornán (viasat, rtl, hbo, paramount, stb) normális filmek is, én ezeket szoktam nézni. Érdemes lehet rákeresni, pontosan mikor lesz ilyen legközelebb.
jan. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézek tévét max valami hotelben ahol nincs más, ilyen netfix hbo és ilyeneket nézek ott
jan. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nat Geo, Viasat Explore, Spektrum, Spektrum Home, BBC Earth ezeket szoktam inkább nézni, plusz néha film csatornák meg a Comedy Central.
jan. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
Én 35 évesként már 12 évtől szinte semmit sem nézek, párom még pont 40 év alattiként egyfajta megmaradt szokásként követi az énekes show-műsorokat és a magyar sorozatokat. Illetve ő rajongói csoportokat vezet ezekről.
jan. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!