Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Valahogy meg lehet oldani,...

Valahogy meg lehet oldani, hogy a külföldön előfizetett Netflixen lehessen nézni Magyarországi filmeket?

Figyelt kérdés
Már unom, hogy folyon csak az helyi ország filmjei elérhetőek, amit meg sem néznék soha. A Netflix nem segít, már próbáltam.

máj. 16. 16:58
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Feszültségemben a helyesírást is eltoltam: magyarországi, folyton

A Marsra magyar!-t nézném, de megfosztanak tőle.

máj. 16. 17:02
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Bérelj egy Magyar VPS szervert, azon telepíts egy VPN szervert (Mondjuk Wireguardot), a config fájlt töltsd le onnan magadnak, és kapcsold be a gépeden a VPN-t, vagy ahol nézni szeretnéd. Ha valóban Magyarországon van az IP címe a szerverednek, akkor mennie kell a dolognak. Én így néztem HBO Maxot, meg Disney Plust külföldről tavaly nyáron, egy olyan országból, ahol ezek a szolgáltatások nem érhetőek el. És még olcsóbb is, mint ha VPN szolgáltatást vennél, mert csak egy csupasz szervert kapsz, és a legolcsóbb is elég erre, és azt telepítesz rá, amit szeretnél.

Magyarországon több VPS szolgáltató is van, keress egy számodra megfelelőt.

máj. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Érdekes. Kb 2-3 hónapja nézem úgy a Netflixet, h a német "basic with ads" csomagra fizettem elő, mert az 2000 forint kb. Magyaroszágon nézve VPN nélkül, a reklámok nem indulnak el, cserébe 1080p, szemben a magyar 2490 forintos basic csomaggal. Most rákerestem és a Marsra Magyar valóban nincs a kínálatban, annak ellenére, hogy alig futottam bele olyan tartalomban, ahol ne lenne meg a magyar felirat vagy szinkron. Szóval vélhetően a Marsra Magyar annyira lokalizált tartalom, hogy külföldi előfizetéssel Magyarországon sem nézhető.
máj. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mármint a magyar basic csomag 2490 forint és 720p, ezért fizettem elő inkább a németre, ami ennél olcsóbban tudja az 1080p-t.
máj. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Magyar filmeket valóban nem ad fel rákeresve sem.Sőt egy idő után elkezd németesedni .

Nem ad fel magyar leiratot pl.

Itthon le szoktam tölteni amit szeretnék és így még tudom nézni.

máj. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha vannak jó filmek, ukrán, lengyel hang az tuti hogy van. Ja, igen, fizetem sok éve.
máj. 18. 13:20
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez a link működik nálad?

[link]

máj. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
A hulu vagy netflix, nem tudom melyik volt de eszrevette mikor VPN-t használtunk és nem engedte nézni a musort
máj. 19. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hetedik! Köszönöm. 5 filmet látok. 🙈
máj. 19. 05:03
 10/11 anonim ***** válasza:

Próbáld VPN-el, ott be lehet állítani, hogy magyarországi IP címről csatlakozz a Netflixhez, ezért a magyar tartalmat lásd.

(Bár ha nagyon szigorúak, akkor ellenőrizni fogják, hogy melyik országban, milyen kártyával fizetsz elő és nem hagynak trükközni, de egy próbát megér.)

máj. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!