Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek mi történne az...

Szerintetek mi történne az országban, ha véletlenül Gombi nyerné a párbajt?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ezt a rendezők nem engedhetik meg, mert tudják, hogy lincshangulat törne ki :-)
2011. febr. 24. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Olivért is megcsinálták ugyanezt...mi lett?SEMMI
2011. febr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért nem egészen ugyanaz.Olivért nagyon sokan utálták, de Alekinyót szinte mindenki szereti.Arról nem beszélve, h az Oli kiesése után még maradt egy normális ember a villában, aki csinál is valamit(Alekosz) de ha ő is kiesik, utána tényleg nem lesz kiért nézni.
2011. febr. 24. 14:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Te most tényleg azt mondtad Alekoszra, hogy NORMÁLIS??!!

Ő a legidegesítőbb ember az egész VV-ben. A kifejezéseit rosszul használja, egyik percben meg akar d*gni minden nőt, utána már felsorolja a rossz dolgait a bent lévő lányoknak.

Én a villában lévő lányok helyében már leordítottam volna a fejét annak a gerincferdüléses alkesznak.

2011. febr. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem sértésként, de Alekoszt legalább annyian utálják mint Olivért, de szerintem van rá esély, hogy megrendezik, hogy ő essen ki, a sok hülye meg képpes szavazni, ha egyszer végre észrevennék, hogy kevesen szavaznak, akkor lehet hogy jobban figyelnének, hogy az essen ki akire kevesebben szavaznak, mert hát részben ebből tartják fennt a músrot.
2011. febr. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem normális Alekosz sem(ezt jó értelemben mondom, mert szerintem amúgy tök értelmes, sosem beszél csúnyán, és elég gáz, hogy valakik nem veszik a poénjait.).Csakhogy az a helyzet, hogy egy ilyen játékba nem olyanoknak kell bemenni, akik normálisak.Most komolyan, nektek szórakoztató az, hogy Gombi bőg, hogy haza akar menni?Különben szerintem úgyis kiszavazzák Gombit, az nem létezik, hogy egy ilyen nyomoronc nyerjen Alekosz ellen.
2011. febr. 25. 11:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért, Bécy érdekes? Mert szerintem egy egoista hülye, mégis nyert.
2011. febr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!