Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Észrevettétek, hogy Béci...

Észrevettétek, hogy Béci igazából semmivel nem tudta megindokolni, miért Jerzyt viszi párbajozni, hanem csak kamuzott össze-vissza?

Figyelt kérdés

Azt mondta, a fináléban úgyis meg kell majd mérkőzniük, ezért viszi Jerzyt. NA de a kettő azért nem ugyanaz!!! A döntőben teljesen más a helyzet.

A másik meg amit mondott, hogy megadja Anikónak az esélyt hogy párbajozhasson Évával.


Jah hogy a "rokoni" kapcsolat nem számít, már így a végén, de azért Anikónak a kedvébe tesz??


Kő kemény taktikai lépés volt ez, hogy Jerzyt viszi, de akkor a kedves, őszinte, jó Béci miért nem meri ezt felvállalni? A sok hülye meg még be is veszi a dumát, amit lenyomott...


2011. ápr. 14. 12:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Béci nem Jerzyvel ment be a villába...lehet miután kimegy Jerzy és Gigi egy hét után szakítanak,ezért ne hívja ki őt?Alekosz is azt mondta a tegnapi kihívás után,h. már leszáll Éváról,küzdjön maga.
2011. ápr. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
te figyeltél egyáltalán? utána gondolkodtam el én is h valóban a legjobb választás jerzy, mert ha esetleg jerzy menne vissza, hatalmas esélye lenne meg is nyerni az egészet. ha mind ketten bennmaradtak volna akkor csak egymás esélyét rontották volna. persze mivel te olivérb*zi vagy bármit is írhatok.
2011. ápr. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%

tudod az a jo, hogy ebbe te vagy a leghulyebb.

nem ez volt a lenyege, de mindegy. olvass egy kicsit, akar az oldalon utanna, egynehanyan nagyon szepen megfogalmaztak hogy mi volt a lenyeg. sot, meg olyanok akik nem szeretik kulonosebben Becit, meg azok is igazat adtak neki.

nezd meg megegyszer, nem kell egybol kotekedni.

+neked meg nem mindegy hogy mi van? ha Jerzyt akarod tovabb bent latni, eselyt akarsz neki adni hogy megnyerje szavazz ra es kesz.

2011. ápr. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
31%

Azért vitte ki őt,mert be van sz.rva Alekosztól,Éva meg védett volt!

Nincs itt semmilyen taktika!

Maga alá csinált a gondolatra h Alekoszt vinné ki!!

2011. ápr. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, egyesek nem látják a fától az erdőt!

Béci nővel nem akart kimenni, kivéve az Évát, de sajnos ő védett. Alekosszal a végén akar megmérkőzni, ha nem Jerzy nyeri meg most a párbajt.

De azt sem tudom milyen rokoni kapcsolatról beszéltek meg sógorságról?! Sógorok akkor lesznek, ha a Gigiék együtt maradnak, majd összeházasodnak.

Először is az, hogy a Gigi összejött a Jerzyvel, Bécinek semmi köze, nem vele ment be a villába, semlegesek egymásnak, és itt mindenki magára számíthat, nem barátkozni mentek be, majd idekint ha módjuk van rá megbarátkoznak.

2011. ápr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
itt ez mar nem arrol szol, hogy "huu de tokos vagyok, kiviszem ezt es ezt hogy megmutassam ki a nagyfiu" de mindegy. lassan kozeledik a vege, hulye lett volna ha Alekoszt viszi ki, de most nem kezdem el magyarazni, mert 1 nincs ertelme, 2 gondolkozz el rajta, hatha menni fog, es felfogod.
2011. ápr. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Megindokolta miert Jerzyt viszi ki,egyetertek vele.
2011. ápr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
39%

Béci elmondta az elméletét,miszerint aki visszajön a párbajról az szinte már zsebében érezheti az 50 millát.

Ez enyhén szólva is erőltetett elmélet,inkább a saját megnyugtatására találta ki,és Erzsinek is be kellett valahogy adagolnia azt hogy őt viszi ki.Csakhogy Erzsi annyira nem tompa hogy beszopja ezt a szöveget,mindenki tudja hogy azért viszi ki Béla,mert őt tartja a legkönnyebb prédának.Tehát Béci érzi hogy ez nem volt fair lépés,de meggyőzte magát azzal,hogy a cél szentesíti az eszközt.

2011. ápr. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én minden adást nézek és Béci normálisan megindokolta miért Jerzyt viszi ki.Szerintem jól döntött.Egyébként erről szól az egész játék a végén csak egy maradhat.Itt már taktikázni kell!
2011. ápr. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Persze látszott Bécin, hogy bántja, hogy Jerzyt választotta, ez van, az, hogy könnnyű préda még nem olyan biztos, majd vasárnap kiderül!
2011. ápr. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!