Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ha nem Alekosz nyer akkor bunda?

Ha nem Alekosz nyer akkor bunda?

Figyelt kérdés
Most a drukkerek nagyon azt mondják hogy nem bunda,kiváncsi lennék mit mondanának akkor ha nem a kedvencük nyer?
2011. máj. 3. 08:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%
Mérges lennék, ha ő nyerne, mer marhára tirpák lett az utóbbi időkben.
2011. máj. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 alkesz éva ***** válasza:
Biztos lenne olyan aki bundázna.
2011. máj. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én csípem Alekoszt és Évát is,sőt mióta Jerzy szakított a lóarcúval azóta őt is. Miután Olivér kiesett,Alekosznak drukkoltam,de most valahogy úgy vagyok vele,hogy ebből a három személyből már bárki megérdemli a nyereményt!
2011. máj. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Tudod kedves kérdező, ez úgy működik, hogy mindenféle képpen bunda van. Akármelyik szavazós műsorról is van szó, azok akik mondjuk pont a 2. helyezettnek drukkoltak, bundát kiálltanak, mert nem tudják elfogadni, hogy nem az történt amit szerettek volna. Ha Alekosz lesz a győztes, akkor ugyanúgy lesz egy réteg, aki csalással fog érvelni. Állandóan ez megy.
2011. máj. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Igen,a bunda többnyire a primitív gondolkodású emberek nagy szava. Lásd Gigi,és Béci párbaja körül mi volt?
2011. máj. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"Igen,a bunda többnyire a primitív gondolkodású emberek nagy szava. Lásd Gigi,és Béci párbaja körül mi volt?"



Mert nem az a primitív, aki ujjal mutogat más emberekre. (Most gyorsan írd be, hogy ezek nem emberek, hanem büdös cigányok.) Rajtad kívül miért volt képes mindenki általánosítani? Igazi nagy fehér magyar, le se tagadhatnád. (Tudom, nem is szeretnéd.) Undorító vagy.

2011. máj. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Gigi és Béci rajongói alatt nem feltétlenül a romákat értem,sok magyar is nekik drukkolt,de az egész facebook tele volt a bunda szóval,és csak hogy könnyebb legyen a lelkednek akkor leírom,hogy a magyarok is erősen "bundáztak" hogy miért a Béci,vagy a Gigi esett ki. Ez valószínűleg ugyanígy lesz a végső győzelemnél is bárki is nyerjen,vagy ne nyerjen.

Így már jobb neked Te mimóza?

2011. máj. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kedves elso valaszol,nezz mar utana hogy mit jelent az a szo hogy "tirpak".
2011. máj. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
=nepcsoport
2011. máj. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha bárki nyer is akkor is azt mondják hogy bunda. Ez minden játékban így megy.
2011. máj. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!