Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nem egy nagy átverés, bunda...

Nem egy nagy átverés, bunda az X faktor?

Figyelt kérdés

Csak megfordult a fejemben...mert elég sok ember továbbjut a válogatásokon, és érdekes módon csak néhányat emelnek ki,d e ők tutira továbbjutnak....

Vagy már mikor az egészet felvették akkor vágják össze és csak azokat mutatják, akik továbbjutottak?


2011. szept. 13. 10:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Tavaly azért nem nyerhetett Takács Nikolas , mert a producerrel élt együtt . Ennyi :)
2011. szept. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Miről beszélsz, a Nikolasról? Milyen pletyka ez? Honnan veszed?
2011. szept. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

hali

szerintem az osszes ilyen musor megrendezett

persze a legtobb nezo maipulalva van lasd : mennyien kuldenek sms t hogy kijusson tovabb,

megasztar, x-faktor meg hasonlok mar elore levan zsirozva

vagy pl ott volt az a show mikor celebek a dzsungelban voltak es az elso ejszaka ugy aludtak mint a tej

1000 szazalek hogy studioban voltak , mert ne mondja senki hogy tud valaki a szabad eg alatt a dzsungel kozepen az elso ejszaka aludni ....

apropo volt is botrany a nemet verzioban e kapcsan

2011. szept. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

1. Az egész felvétel megvan vágva,és csak pár embert mutatnak be.Nincs annyi műsoridő,hogy az egész embert aki részt vett leadják.Ez azt jelentené,hogy 24 órán keresztül csak X.factor menne(Az az 1 óra is bőven elég)

2. Az X.factor kezdésnél már a produkcerek,és azok akiknek a pénzük benne van az üzletben már a legelején,még úgy hogy fogalmuk sincs kik jelentkeznek el van döntve hogy kinek szabad nyerni..A szavazásokat úgy állítják be,hogy az elképzelt(később megtalált személy legyen a győztes.Hiába mondják,hogy a néző dönt..Ez nem igaz.A nézők csak a pénzüket ölik bele a sok felesleges sms-el,hiszen senki nem tudja bizonyítani,hogy tényleg Robinak ment a legtöbb szavazat vagy inkább Petinek..

3. Mivel az X.factor nem magyar találmány,így elvárásaik vannak a külföldi befektetőkkel is.Ha jön az utasítás,hogy idén csakis szőke hajú,bomba nő nyerhet akkor hiába énekel kicsit hamiskásan Mónika,akkor is ő lesz a befutó..

4.Egy újságban olvastam,hogy a zsűritagok "szerep jelenete" is megvan szabva.Kell hogy legyen olyan aki okoska.Kell hogy legyen olyan aki túl "keményen" kritizál..

2011. szept. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom (nem is érdekel), hogy átverés-e vagy sem. Egy biztos: a célja nem a tehetségek felkutatása, hanem a minél nagyobb profit elérése.
2011. szept. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Sógorok , komák , rokonok közül mindig is sok volt a "beszavazott". Véletlen lenne , hogy a Való Világosok is már

a műsor előtt is ismerték egymást ? (Erről többen nyilatkoztak is.)Van olyan internet tv-s műsorvezető , aki nek a beszavazás előtt már kezébe volt a szerződés , de nem írta alá . Nekem mondta. :)

Véletlen , hogy Molnár Anikó a nem tudom milyen show előtt már együtt nyaralt Bochkorral (utána együtt élt vele ).

Ezek mind a nézettségről szólnak.

Persze , lehetnek ezek az emberek is tehetségesek.

2011. szept. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

ma 11:14

Molnár Anikó a való világban volt.

És már régen lement a való világ amikor bochkorral kavart..

Azért nem kell ám az időt keverni..

Bár tény és való,hogy a profit diktál,nem a tehetség.

2011. szept. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Csak, előtte már együtt nyaraltak külföldön, hogy kavartak-e már akkor , nem tudom.
2011. szept. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nikolas-t , Vecát , attól még tehetségesnek tartom , bárhogy is kerültek be.Vastagékat volt "szerencsém" élőben hallani . Ilyen hamisan még senkit nem hallottam énekelni . :)
2011. szept. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Youtube-on meg lehet nézni az összes továbbjutót, én néztem is párat, és akiket nem mutattak, hát, többségében elég rosszak voltak...

Csak ennyit szerettem volna hozzáfűzni

2011. szept. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!