Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tegnapi adásba VV Fecó és VV...

Tegnapi adásba VV Fecó és VV Attila vitájába, ti kinek adtatok igazat? és miért?

Figyelt kérdés
köszi:)
2011. nov. 24. 14:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
3%
Attilának!!! Nekem eleve ő az egyik kedvencem, ráadásul csak szórakozott Attila, hogy ílyen üzletet csináljon!!! Fecó meg mártírnak akarta kiadni magát, hogy ő odaadja a pénzét meg ilyenek!!! Ezért nem bírom a romákat, itt a pénz, vigyed, nekem nem kell, lássa mindenki, hogy milyen jó fej vagyok, amúgy meg épp hogy beköltöztek, bementek a fürdőszobába, a Fecó ezt mondta mennyi réz, 2000 ft kilója!!! Hát ez a tipikus roma mentalitás, másnak azt mutatják milyen nagy lelkű vagyok, amúgy meg a következő gondolata az, hogy honnan lopjak el bármit is amiből pénzt lehet csinálni!!! Tisztelet a kivételnek, bár én olyannal még nem találkoztam!!!
2011. nov. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
annak aki nem tudja ki vv fecó meg vv attila....
2011. nov. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 alkesz éva ***** válasza:
100%
Fecónak.Ideje volt már,hogy valaki beolvasson annak a p.csnek.
2011. nov. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%

Attilának.

Attila csak poénkodott, ami jópfa is volt, míg Fecó nem játszotta el a hattyú halálát. Szerintem Fecó nem is értette, hogy miről van szó, annyira buta, csak vihogni meg bólogatni képes.

2011. nov. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

Végre Fecó kiállt saját maga mellett és nem puliként viselkedik...

De sztem nem most kellett volna... mármint egy 'Apád faszát' beszólás nem a családját sértette, hanem csak egy indulatszó, de örülök h észbe kapott a Ferenc :D

2011. nov. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Részben mind a kettőjüknek igaza volt,de örülök,hogy végre valaki Attilát is letudta oltani
2011. nov. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%

VV Fecónak adok igazat.

Mert VV Attila tényleg olyan már kikéne őt rakni a villából meg Petit.

VV Fecó jogosan beszélt a manipulátorról.

2011. nov. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Attilának, de megértem Fecót is.
2011. nov. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

attila csak ilyen 20 iq alattiaknak jöhet be

baromi idióta

2011. nov. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
VV Fecónak,abban,hogy Attila ,istennek hiszi magát,és ő akarja eldönteni ,ki mikor menjen ki,utálom Attilát
2011. nov. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!