Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Leplet raknak magyarországon...

Leplet raknak magyarországon az emberek elé?

Figyelt kérdés

Mert állandóan csak romantikus meg dráma filmek vannak a tv-ben. Soha egy olyan film, amiben erőszak van. (Még jó, hogy van internet), és le lehet tölteni horror filmeket.


A rendőrparancsnok is kijelentette: -Itt magyarországon bűnözés, bűncselekmény NEM lesz!


(Legalább nem lesz dolgotok és otthon ültök a seggeteken, rendőrök.)


Miért ne lehetne? Külföldön is van bűnözés, mégse mondja ott a rendőrparancsnok, hogy itt nem lesz bűnözés.


2011. dec. 16. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség mert szándékosan rontják le a társadalmat ilyen műsorokkal mint a valóvilág vagy az összeesküvők,és emellett a híradó által közölt híreket is szűrik szerintem.
2011. dec. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Így van, szűrik. Mert egyik nap mutatták a máltai szeretetszolgálatot. Másnap is őket "sztárolták". Aztán harmadnap is őket mutatták: Kint voltak Fukusimában. (Védőöltözet nélkül), holott Csernobilban nemrég kinnt volt egy magyar kutatócsoport, és ők védőruhát vettek fel legalább, mert ott még mindig nagy a sugárzás.


Vagy ha a hírekben van, hogy bántalmaztak egy kutyát, már másnap olyan filmet adnak le a tv-ben, olyan vígjátékot, ahol beszélnek a kutyák. Ezáltal hatnak az emberekre.

2011. dec. 17. 00:12
 3/5 A kérdező kommentje:

Ennyit az értelmes google-ról:


[link]


Mert én helyesen írtam be, hogy fukushima, ez meg azt mondja, ketté kell választani. Holott japán cégé a google. Akkor ezt nekik tudni kellene.


Ezért használok én yahoo-t.

2011. dec. 17. 00:33
 4/5 eugenica válasza:

Ennek az okos és bölcs rendőrparancsnoknak igaza van;nem lesz bűnözés magyar országon, mert már van és kellő alapossággal bővül is.

Az meg,hogy a törvényesen működő "állammaffia" 27 százalékos áfától kezdve az adónemek sokaságával a többszörösen megadózott pénzünk újabb és újabb sarcával

rabolnak meg,csak hab a bűnözés növekvő tortáján, ha nem a kétes értékű éke, dísze inkább.

2011. dec. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen. Keveslik a pénzüket, de még sikkasztanak is hozzá. És kapnak érte 2 hónapot.
2011. dec. 17. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!