Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az RTL klubon van egy új...

Az RTL klubon van egy új szereplőválogatás milyen műsorról van szó?

Figyelt kérdés
Szeretnék jelentkezni!

2012. márc. 13. 18:32
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/607 anonim ***** válasza:
22%

Sziasztok,én 4-én voltam az X-faktor válogatón,és a másik asztalnál volt a sorozat casting,ahol elég sokan voltak,4-évestől egészen 50-évesig,egész családok is,kaptak egy szöveget a kezükbe,és külön külön hívták be őket...

Majd odajött hozzám egy hölgy,hogy jelentkeztem e már,és hogy menjek be kedden délelőtt,mert egy ilyen karaktert keresnek az egyik epizódba,és az az utolsó nap!! Úgyhogy már megy a casting,de keddig befejezik! Megkérdeztem,azt mondták,hogy még később is lehetséges,hogy behívnak embereket,ha nem találnak addig,megfelelőt bizonyos szerepekre!!

2012. ápr. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/607 anonim ***** válasza:
76%
utolsó: nekem is azt mondták, hogy pont az én karakterem kell nekik a szerephez. sztem mindenkinek ezt mondják...
2012. ápr. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/607 anonim ***** válasza:
100%

"Akiknek még nem jeleztek"


Szerintem elég sok hülyeséget olvashattunk itt a pár kérdésben, mindenki azt írt le, amit akart.

Ellenben semmiféle újságcikk nem készült ezzel kapcsolatban, egy Fókusz-riport, hogy menne a válogató...


Ha már menne a válogatás, kicsit nagyobb dobra vernék, mint ahogy azt már mindenféle műsornál is csinálják.

Szerintem mindenki várja meg az RTL tájékoztatását. Mert addig nincs szó semmiről sem!!!!

2012. ápr. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/607 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó veled értek egyet. Szerintem mindenkit befognak hívni majd :D
2012. ápr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/607 anonim ***** válasza:
100%
és ha az a legjobb akit nem hívnak be? honnan tudják? meg attól hogy xy nem a saját gépéről jelentkezett és nem tudott képet tölteni attól még rögtön nem kell majd szereplőnek?
2012. ápr. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/607 anonim ***** válasza:
100%

Nos először is Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok mindenkinek, még az ünnep rontóknak is...:D

Na szóval kedves társaim, vagy leendő kollégáim, amondó vagyok, hogy mi akik nap mint nap várjuk legyen végre valami és semmi, járjunk utána az ügynek, én voltam már média táborban és médiatáboros rtl-s ismerőseimnek írok, hátha tudnak valamit, illetve osszuk meg dolgot és írjunk többen érdeklődjünk, járjunk az ügy végére hogy ne szarakodjanak már velünk.

[link] ezen az oldalon található pár dolog ahol érdeklődhetünk.

rtlklub.hu@rtlklub.hu, rtlhirek(kukac)rtlklub.hu

A szerkesztőség címe:

1222 Budapest, Nagytétényi út 29.


Központi telefonszám:

+361 382 8283


Nos én írok emailt, valaki hívja fel őket, remélem minél előbb megtudunk valamit, ha télleg volt casting már és.... akkor hatalmasat csalódok az rtl-ben ha nem és végre lesz valami és ha válaszolnak, akkor akik összevissza hazudoztak szégyelljék el maguk. Remélem benne vagytok összefogunk és igenis mi is ott leszünk castingon:)

Szép napot Niki Pécsről:)

2012. ápr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/607 anonim ***** válasza:
100%
Szia Niki! Végre egy jó ötlet! Asszem én is írok egy mailt, remélvén, hogy válaszolnak. :)
2012. ápr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/607 anonim ***** válasza:
100%

Én megpróbálom felhívni őket!

Ha te írsz mailt, akkor én felhívom őket, húsvétkor dolgoznak, vagy sem?

Fogjunk össze!

2012. ápr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/607 anonim ***** válasza:
100%
Utóirat: Sziasztok!
2012. ápr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/607 anonim ***** válasza:
100%

Lehet h Hétfőn dolgoznak, vagy legalább bent lesznek, próbáljátok meg felhívni, emailt írtam már mindkét címre is és elég hosszasan elírtam mindent, még azt is hogy nagy csalodótságot éreznénk pontosabban idézzem utolsó mondataim:

"Nagyon remélem végre kiderül valami az ügy érdekében, azt tudom, hogy ha tényleg valósak dolgok és már volt casting meg vannak szereplők, anélkül hogy jó párunknak még csak értesítést sem küldtek, az nagyon sokunkat bántani fog, és nem hiszem hogy az RTL klub nekünk és több embernek továbbra is kedvence maradna.


Remélem, mielőbb választ kapunk és ez csak egy félre értés lesz sok irigy így akarja eltántorítani a többi jelentkezőt, azonban én ezt a dolgot, a sorozatot nagyon akarom és nem hagyom nekik!!"


Remélem ezzel hatunk, ha valamit írtak rögtön kiteszek ide minden szót ugyanúgy:)


rendben írjunk csak páran:)

2012. ápr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!