Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » LG 42LF652V Smart tv-re...

Gódor Róbert kérdése:

LG 42LF652V Smart tv-re szeretnék megosztani hdd-t USB-s routeren keresztül! Ti melyik routert ajánlanátok erre a célra? Én a TP-Link TL-WR1043ND típust néztem ki csak állítólag ennél az autómatikus frissítés (hdd tartalom ha módosítom) minimum 2óra!

Figyelt kérdés

2016. júl. 18. 09:10
 1/2 P.O.C. ***** válasza:

Elég gyengén muzsikál a TL-WR1043ND ilyen téren, még alternatív firmware -el is. Nagyon lassan lehet írni-olvasni a rajta megosztott külső vinyót.

Javaslom helyette az ASUS RT-N18U -t. Gyorsabb CPU, négyszer annyi RAM, és 16 -szor annyi FLash ROM, USB 3.0, természetesen ez is okosítható. De már gyári firmware -el is mindent tud ami kell. Az írás olvasás sebessége simán hoz egy USB 2.0 szintet. (kb 22 000 kb/s) valamikor ennél gyorsabb is USB 3.0 -án. 1043ND -vel ennek kevesebb mint a fele van meg.

Simán megéri tehát azt az 5000 Ft felárat.

Ezt úgy mondom hogy nekem mindkét típussal volt dolgom.


Ami a tartalom frissítést illeti, nekem egyiknél sem kellett várni semmit (igaz a 1043ND -t sosem használtam gyári frimware -el, csakis OpenWrt -vel). Ahogy lejött a torrent, a média lejátszó azonnal látta a fájlokat. A 1043ND -vel egyébként több volt a stabilitási gondom is.

2016. júl. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos infókat
2016. júl. 18. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!