Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Digi-nk van, hogy kéne csinálni?

Digi-nk van, hogy kéne csinálni?

Figyelt kérdés

Régen csak 1 (antenna = földi) tévénk volt.

Most van 3 digi-nk. 16/F

Egyik kérdésem, hogy az Lnb input-ba vagy Loop Out-ba kell dugni a kábelt? és hogy mikor melyik kell, vagy miért van kettő?

Ja és azt vettem észre, hogy le van hozva a kábel, mégsem tudom nézni simán az antennát! miért, és hova kell dugni?

Arra is gondoltam kéne valami átalakító, vagy jelerősítő.

Ötlet?


(Szakembert nem akarok hívni, sem a tévével sem a Digi-vel nincs semmi baj.)


Bocsi a fogalmazásért és ha valakit összezavartam, tudom elég egyértelmű dolgokról van szó, de...

Jó tisztában lenni a dolgokkal.

Amúgy sem nekem kéne, hanem nagyimnak a karnevál miatt.

Válaszokat köszönöm!



2016. aug. 20. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Az antennától érkező kábelt az LNB Inputhoz kell csatlakoztatni a beltéri egységen.


A Loop Outon keresztül tudod továbbvezetni az antenna jelét egy következő beltéri egységhez, de ez nagyon fapados megoldás, mert az STB egyszerre csak egy sávot illetve polarizációt enged át.

2016. aug. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

erre való a twin fej, nem?


[link]

2016. aug. 24. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!