Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van értelme úgy zeneiskolába...

Van értelme úgy zeneiskolába menni, hogy az adott hangszeren már két éve játszok?

Figyelt kérdés
2 éve dobolok, és hiába tudom a legtöbb zenét eldobolni, kottát olvasni stb, valamiért hiányérzetem van, hogy nem tanultam zeneiskolában, még ha ez a játékomra nem is hat ki. Viszont szeretnék járni, már csak azért is, mert tényleg nagyon szeretek dobolni és érdekel is, meg jó lenne elvégezni egy zeneiskolát, és nyugodtabb is lennék, hogy zeneiskolában is tanultam. Ilyenkor hogyan zajlik egy képzés, ha a diáknak már van előképzettsége?
2020. jan. 16. 22:58
 1/7 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok
2020. jan. 16. 22:58
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Ha tényleg jó vagy, gyorsabban fogsz haladni. De az is lehet, hogy tele vagy rossz szokásokkal, amiket fáradságos munkával ki kell majd javítani. Remélem tudod, hogy a zeneiskola ütőtanszakán nem csak dobolni tanítanak, hanem dallamhangszerek is sorra kerülnek, mint például a xilofon vagy a marimba. Ezekben is van gyakorlatod?
2020. jan. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezekben nincs, csak dobfelszerelés.
2020. jan. 16. 23:05
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bár ilyen téren a dobbal nincs ismeretem, de egy jó haverom, gitározott kb 2 éve, elég jól, elment zene suliba, és nagyon pozitivan változott, úgy hogy előtte is eleg jó volt
2020. jan. 17. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Te vagy az aki allandoan a dobrol kerdez?

Felmerik mennyire ismered a hangszert is a meglevo tudasodra alapznak es ami hianyzik potoljak.

2020. jan. 17. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Van, mindig tudnak olyat tanítani amit nem tudsz.


Hát nem az elejétől tanítják nyilván a dolgokat. Felmeri a tanár a szinted, aztán haladtok előre.

2020. jan. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#2 nem mindenhol van ilyen :D csak külön szolfézs óra van és külön dobóra. Ennyi.
2020. jan. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!