Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kezdő gitárosnak milyen...

PumPumka!! kérdése:

Kezdő gitárosnak milyen gitárt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Eldöntöttem, hogy megszeretnék tanulni gitározni, de egy kicsit elvesztem a keresgélésben. Akinek van tapasztalata ebben, az tudna segíteni? Annyit tudok, hogy akusztikus gitárt szeretnék, fémhúrosat. Illetve még abban kéne segítség, hogy szettben vegyem meg majd a gitárt vagy a kiegészítőket külön-külön. Viszont ha külön akkor nem tudom miből melyik a jó. A segítséget előre is köszi.♡

2020. nov. 8. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Abszolút minimum:

[link]

Kiegészítőket külön, hangoló, tok, pengetők.

Pengetőket próbálgatni kell hogy melyik jó neked, érdemes többféle vastagságút venni.

2020. nov. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom, nézz szét a használt piacon. Vatera, jófogás, facebook piacterek tele vannak újszerű hangszerekkel, digitális rajztáblákkal, stb. ami "kihasználatlanság miatt" eladó.


Na most egy kihasználatlanság miatt egy kódnév arra, hogy valaki valamikor meg szeretett volna tanulni valamit, aztán 1-2 hét vagy egy hónap után rájött, hogy ez bizony idő és elillant a motiváció.


Egyrészt te ne ugorj be ebbe a csapdába, másrészt sokkal jobb cuccokat lehet ilyenektől fele, harmada áron beszerezni, mint újonnan.

2020. nov. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Árat nem írtál, de én a Fender CD-60S vagy a Cort Earth-70-et ajánlanám.
2020. nov. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Facebook, legnagyobb gitáros fórum, kérdezz! Minél nagyobb marhaságot, annál készségesebben fognak segíteni. Talán még össze is ismerkedsz valakivel, aki közvetlen nyújthat segítséget.


A használt piaci vásárlást nem tartom jó módszernek, mert egyenlőre fogalmad sincs róla, hogy mi, micsoda. Ráadásul a legtöbb hirdető egyáltalán nem akar bukni az újonnan vásárolt hangszereken, szóval a legtöbb esetben még az 'áfát' sem engedik el, idióták.


Ha hangszerboltból vásárolsz, légy tisztában vele, hogy 30 napos elállási jogod van. Ha nem teszel kárt a hangszerben, és gyári csomagolásban vissza tudod vinni, küldeni, kérdés nélkül visszakapod az árát. A visszaszállítási díj viszont téged terhel, ha a hangszer hibátlan és csak elállásból küldöd vissza.


Facebookon a kérdést úgy tedd fel, hogy western gitárt vennél, akinek esetleg van eladó, jelezze pm-ben. Fontos, hogy vállald be a kezdőséged, mert rohadjon meg aki egy kezdőt átver.


10.000 tag, nem véletlen: [link]

2020. nov. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Facebook gitáros csoportot én is jó szívvel ajánlom, nagyon segítőkész, remek közösség.
2020. nov. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkienek♡
2020. nov. 10. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!