Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen Jackson gitárt ajánlaná...

Milyen Jackson gitárt ajánlanátok 150 max 200ezerig?

Figyelt kérdés
Mai darabok vagy 90,2000's évekbeli japán cuccok a jobbak? Tudtok valami fórumot ,ahol lehet tájékozódni esetleg? Használt hangszerre gondolok.

2022. jún. 12. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Gsfanatic fórumot nézd meg.

Alapvetően ha nincsenek spéci igényeid, és nem pl. egy konkrét típus konkrét évjáratának egy konkrét színére vagy rákattanva, szerintem jobb használt gitárt venni. Azért jobb, mert jobb az ár érték arány, nagyon kevés kivételtől eltekintve nem romlik annyit az állapota, mint amennyivel csökkent az értéke. És ha el akarod adni, nem buksz rajta annyit, ha buksz egyáltalán.

Konkrét típust nem tudok javasolni, jackson gitárban nem vagyok otthon.

2022. jún. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igazából semmilyet. Persze, ha a forma szerelemre lobbantott, akkor azt tanácsolom, hogy maxold ki az árat és vedd meg, amit még meg tudsz fizetni, akár használtban akár újonnan.
2022. jún. 13. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem ismerem ezeket, de nekem a js32 szimpatikus, vagy az Adrian Smith féle strat.
2022. jún. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!