Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nem szereti néhány...

Miért nem szereti néhány ember a kárpátia zenekart?

Figyelt kérdés

Apám annak idején még gyerek voltam rámszolt hogy ne hallgassak Kárpátiát mert hogy ne legyek keménylegény vagyis valami ilyesmi volt a lényege ha jól emlékszem.


Mostanában szembe jött velem youtube on a zenekar. Kifejezetten tetszenek a zenéi. Amiről szólnak.

Ha jól értem a haza szeretet, egymásért kiállás, család szeretet.


Ez mind példamutató. Nem értem apám miért tiltotta. Van amiről nem tudok az ilyen jellegű zenekarokkal kapcsolatban?



febr. 25. 20:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
67%

Látom a nemleges válasz itt nem elfogadott. De akkor minek kell kérdezni?

A zene nem választható külön a szövegtől. A magyarnak nincs nagyobb ellensége az un. „magyarérzelműeknél”. Nyomjatok nyugodtan pirosat nem érdekel, de a tagok és a dalok szövege mély tudatlanságról árulkodik.

febr. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 LeviAckerman11 ***** válasza:
59%

A karpatia miert lenne naci?

Semmi olyan daluk nincs, ami a fajgyuloletre, fajelmeletre epulne.. Csak egy hazafias rock egyuttes, ennyi.


Eloszor is tisztaban kell lenni a naci fogalmaval, mert sokan keverik a tulsagos hazaszeretet a nemzetiszocializmussal.

márc. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!