Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mire utalnak ezek a sorok? (zene)

Mire utalnak ezek a sorok? (zene)

Figyelt kérdés

"She gotta check her pulse and tell herself that she okay."

(Post Malone - Hollywoods Bleeding)



ápr. 13. 12:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Káros szenvedély? Ja, ha ezt is olyan drogos írta, akkor lehet, ebbe nem gondoltam bele. De akkor meg akármilyen jelentése lehet a szövegeinek, vagy semmilyen is.
ápr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Tehát arra utalnak a sorok, hogy egy lánynak ellenőriznie kell a pulzusát(esetleg a káros szenvedélye miatt)?"

Nem "arra utalnak", hanem az a jelentésük. Utalni utalhatnak bármi másra is.

ápr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
12 értem, hogy mit akartok mondani. Azért írtam ki a kérdést, hogy megtudjam, mi értelme van valakinek a saját pulzusát csekkolni.
ápr. 13. 21:26
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát pl. az lehet az értelme, hogy ha ellenőrzi a saját pulzusát, és rendben van, és ezt el is mondja magának, szóval tudatosítja magában, akkor megnyugodhat, hogy nincs túl nagy baj az egészségével még akkor sem, ha egyébként más tünetei is vannak, amik esetleg aggodalomra adhatnának okot.
ápr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!