Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen az a filthstep? Semmily...

Milyen az a filthstep? Semmilyen magyar leírást nem találtam róla, angolul meg nem tudok. Linkelnétek számokat és picit körülírnátok, hogy kb mi a jellemzője?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 21:48
 1/3 Thurston ***** válasza:
Azokra a dubstep számokra használják ezt a szlenget, amik kerülik a steril, hideg digitális hangzást, és igyekeznek minél hangosabbak lenni, minél több torzítást használni, és minél jobban felpumpálni a mély hangtartományokat.
2011. márc. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Aha, akkor ez kb olyan, amit én elvárnék egy jó dubsteptől. tudnál linkelni is? Nem vagyok otthon a dubstepekben, valahogy mindig olyannak tűnt, hogy mindig túl tompa és kevés ahhoz, hogy durva legyen, elindul egy jó rész, de gyenge az egész, sokkal jobban meg tudnám csinálni, ha értenék az elektronikus zenekészítéshez. nincs benne olyan erő, mint egy akármilyen industrialban, nekem kb altatódal. (Amúgy már vagy a negyedik zenével kapcsolatos kérdésemre válaszolsz, szóval asszem akkor te így értesz a zenéhez meg ilyesmik.)
2011. márc. 26. 14:12
 3/3 Dr. Jámbor válasza:
2014. jan. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!